Форум ФРСХО
Konkurs Cath & Release 2011
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

*
+  Форум ФРСХО
|-+  Спортивная жизнь
| |-+  Неофициальные мероприятия проводимые ФРСХО
| | |-+  Ловля со льда. (Модератор: LisA)
| | | |-+  Exciter Ice Fest Vol.2
Страниц: [1] Вниз
Тема: Exciter Ice Fest Vol.2  (Прочитано 867 раз) Печать
рыба4ок

Группа: ФРСХО
Статус: Карась
*****
Репутация: 6
Офлайн Офлайн
Сообщений: 229
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 275
-Вас поблагодарили: 188

Откуда: Харьков
Возраст: 39


ПОЛОЖЕННЯ
про проведення фестивалю з лову риби на мормишку з криги Exciter Ice Fest Vol.2
1. Цілі і завдання
Змагання проводиться з метою:
• розвитку риболовного спорту в м.Харкові, Харківській області, областях України;
• активізації навчально-тренувальної роботи в ФРСХО;
• підвищення майстерності спортсменів;
• пропаганди здорового способу життя та популяризації риболовного спорту;

2. Організація і проведення змагання
Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань виконує ФРСХО, безпосередньо проведення змагання здійснюється суддівською колегією згідно цих правил спортивного рибальства і даного положення.

Головний суддя змагань - Шамрай Микола Савелійович.

3. Терміни та місце проведення змагань
Exciter Ice Fest Vol.2 з ловy риби на мормишку проводиться 02 березня 2019 року в Харківській області на Печенізькому водосховищі в районі Мартовської затоки.

4. Учасники змагань
До участі в змаганнях допускаються всі бажаючи. Загальна кількість учасників не обмежена.
Змагання проводяться в особистому заліку.

5. Регламент змагання
02 березня (субота) 2019 р
7:00 - Загальний збір і реєстрація на місці проведення (Мартовській затоці).
7:45 - Шикування.
8:20 - Збір біля зони змагання.
8:25 - 1 сигнал, вхід в зону лову.
8:30 - 2 сигнал, старт 1-го туру
10:55 - 3 сигнал, 5 хв до фінішу 1-го туру
11:00 - 4 сигнал, фініш 1-го туру, зважування
11-10. Зважування.
11-30. Обід
12:30 - Збір біля зони змагання.
12:55 - 1 сигнал, вхід в зону лову.
13:00 - 2 сигнал, старт 1-го туру
15:25 - 3 сигнал, 5 хв до фінішу 1-го туру
15:30 - 4 сигнал, фініш 1-го туру,
15:40 - Зважування.
16:30. - Шикування, підведення підсумків змагань, оголошення та нагородження переможців
6. Визначення результатів
Визначення результатів проводиться відповідно до діючих правил спортивного рибальства України.

7. Нагородження переможців
• переможець і призери в особистому заліку нагороджуються медалями, дипломами та призами від спонсорів;

8. Витрати
• вступний внесок з кожного учасника 150 грн. Кошти, зібрані за рахунок вступного внеску, йдуть на організацію змагання;
• витрати по забезпеченню учасників змагань (оплата проїзду, проживання та інші) несуть самі спортсмени.

9. Особливі умови
а) застосування різних штучних насадок (кембріков, бісеру,підвісок з камінням) ДОЗВОЛЕНО; кількість сухої прикормки - не більше 1 літра; кількість живої прикормки (мотиля) - не більше 1 літра.
б) змагання проводиться при товщині криги в місці проведення не менше 10см. У разі, якщо товщина криги не задовольняє даним умовам, змагання переноситься. Дати перенесення будуть повідомлені організаторами завчасно.
Поява на загальному зборі спортсмена в нетверезому вигляді, а також розпивання спиртних напоїв під час змагання карається миттєвою дискваліфікацією спортсмена.

10. Реєстрація тут, або за тел.0999348665 Андрій. 0683330426 Сергій.
Последнее редактирование: Февраль 24, 2019, 21:10:23 от LisA
 IP: [ Записан ]
Dondo

Статус: Пескарь
**
Репутация: 0
Офлайн Офлайн
Сообщений: 11
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 0
-Вас поблагодарили: 4

Откуда: Харьков
Возраст: 19
Зарегистрируйте пжл Воробьев Денис
 IP: [ Записан ]
Sergey Zayatc

Статус: Пескарь
**
Репутация: 0
Офлайн Офлайн
Сообщений: 20
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 9
-Вас поблагодарили: 6

Откуда: Харьков
Возраст: 33
Список Участников:
1. Меерков Александр
2. Воробьев Денис
3. Заяц Сергей
4. Лисица Алексей
5. Бондарь Сергей
6. Шувалов Юрий
7. Нестерцов Максим
8. Панежда Александр
9. Никулин Денис
10. Трифонов Владимир
11. Демченко Евгений
12. Скарнович Иван
13. Билан Артур
14. Билан Тимур
15. Осмачко Игорь
16. Постольный Валентин
17. Осмачко Николай
18. Григоренко Анатолий
19. Расторгуев Дмитрий
20. Крафт Константин
21. Хмельницкий Олег
22. Логинов Антон
23. Лукьяненко Татьяна
24. Лукьяненко Николай
25. Лукьяненко Юрий
26. Водяницкий Константин Викторович
27. Гордиенко Алексей
28. Степанец Леонид
29. Сотников Сергей
30. Серик Дмитрий
31. Мужицкий Павел
-------------------------------
Дай Боже,нам любити Україну понад усе сьогодні-маючи,щоб не довелося потім гірко любити-втративши.
 IP: [ Записан ]
рыба4ок

Группа: ФРСХО
Статус: Карась
*****
Репутация: 6
Офлайн Офлайн
Сообщений: 229
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 275
-Вас поблагодарили: 188

Откуда: Харьков
Возраст: 39
Пртоколи
-------------------------------
* 1тур.pdf (16.42 Кб - загружено 12 раз.)
* 2тур.pdf (16.39 Кб - загружено 12 раз.)
* Итоги (3).pdf (16.45 Кб - загружено 11 раз.)
 IP: [ Записан ]
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Новые сообщения | Печать
Страниц: [1] Вверх  
« предыдущая тема следующая тема »
Перейти в:  

    
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Theme © Copyright by Electron Inc