Форум ФРСХО
Konkurs Cath & Release 2011
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

*
+  Форум ФРСХО
|-+  Спортивная жизнь
| |-+  Мировые первенства.
| | |-+  Чемпіонат світу 2017, поплавок
Страниц: [1] Вниз
Тема: Чемпіонат світу 2017, поплавок  (Прочитано 14516 раз) Печать
Taras

Группа: ФРСХО
Статус: Щука
*****
Репутация: 6
Офлайн Офлайн
Сообщений: 818
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 197
-Вас поблагодарили: 422

Откуда: Kharkiv
Возраст: 38
Чемпіонат світу 2017 зі спортивного лову риби поплавковою вудкою, Ранкьєр, Бельгія.

У складі Flagman Team Ukraine мені пощастило взяти участь у цьому турнірі в якості помічника. Склад команди: Дмитро Борсук, Олександр Обломов, Сергій Бурдак, Юрій Гаращенко та Андрій Міщук - основні спортсмени, Олександр Рубан - запасний, я - помічник Чи вдалося допомогти збірній, не мені оцінювати. Але досвід такої участі у мене вже був в Білорусі на Чемпіонаті Європи. Ті завдання, які ставилися командою переді мною, я виконував. Крім того, намагався надавати допомогу не лише за запитом, а попереджаючи його. Чи вдалось це - можуть сказати лише спортсмени. Сподіваюсь, що гірше, ніж без мене, точно не було.
Переживши кілька малоприємних пригод з транспортом ще до старту тренувань, ми прибули на водойму. Жеребкування першого дня тренувань відправило нашу команду у бокс 23. Це приблизно кінець зони С. Праворуч була збірна Росії. Ловля в перший день завжди виявляється найбільш розвідувальною - виявити активні види риби, дистанцію їх знаходження та реакцію на оснастки, прикормку і тактики закорму з докормом. В уловах тоді були лящі близько 1 кг, плітка від 50 до 200 г та бички від 3 до 20 г. Робочими виявились дистанції від 7 до 13 м. На обрану нами комбінацію кормів Flagman риба непогано реагувала. Інші збірні вловили також непогано, були улови, за чутками, і до 18 кг. Складнощі з'являлись після пропливання каналом кораблів. Сам канал досить рівний з приблизно рівними глибина на всій протяжності зони лову. Від берега різкий рівномірний уклін до глибини під 5 метрів на дистанції 13 м від берега. Дно достатньо тверде, вкрите колоніями ракушок. Місцями були глухі зачепи, неначе за края бетонних плит, які входи у воду з берега. Берег завширшки біля 5 метрів також з укліном, вкритий травою. Далі була гравійна дорога, на яку не дозволяли заїзд авто, за деяким виключенням. Речі доводилось заносити у сектор ловлі з дороги, яка була нижче рівня води за спиною. Схил метрів від 20 до 30 по слизькій траві з глиною доводилось приборкувати з обережністю. Туди - угору, назад - униз. Всі дні тренувань був дощик від кількох годин до цілої доби. Лише на самі змагання в один день була коротка злива та кілька сильних поривів вітру. В іншому - ловля досить комфортна. Проплив кораблів супроводжувався постійним рухом води то ліворуч, то праворуч, та ще й зміною рівня води до 10 см в кожен бік. Такого, щоб поплавок стояв на місці кілька хвилин - не було. Постійний рух. Це була перша складність. Але на самих змаганнях рух кораблів майже заборонили і вода була практично стояча. Нажаль, ця інформація була нам невідома, а час на рішення цієї проблеми був виділений немалий. І все марно.
Другий день тренувань - бокс 13. Це зона В. Починаємо перевіряти отриману напередодні інформацію. Пробуємо коротку дистанцію 7 м для ловлі бичка. Вдається в непоганому темпі ловити цю рибку не менше 60 за годину, середньою вагою 15 г. Плітка для нас в цей день рота закрила. Про лящів навіть не згадую. Починаємо стежити за лідерами. Бельгійці, французи, англійці, італійці ловлять добре. Гарна плотва до 200 г у них звичайне діло з темпом ловлі приблизно 1 на 3-5 хв.
Пробуємо багато чого, але належного результату поки немає.
Третій день у нас бокс 8. Це края зон А та В. Неподалік французи з легендарним Дієго за Сільва. Курсую вздовж їхнього боксу хижим коршуном, ловлячи крихтинки інформації. Спостерігаю доведення прикормки до робочої консистенції. Вгадую її запах, рахую кількість обжимів та кількість самих шарів на кожну з обох дистанцій ловлі. Намагаюсь угледіти животні та інші компоненти. Фіксую тактики стартового закорму всіх шістьох французів. Безупинно вдивляюсь в оснастки, способи проводок, фіксую тактики докорму. У бінокль роздивляюсь насадки та поплавки. Неначе все ось тут, поряд, трошки протягни руку, вхопи та скопіюй і лови рибу. Але, якби все було так просто, то чемпіонами були б усі. Ми лише на початку тяжкого шляху розуміння європейських водойм, поведінки місцевої риби. Набиваємо шишки, але невпинно їздимо за досвідом, за новими знаннями, які, хоть і з запізненням, але складаємо у нашу, ще небагату скарбничку. Все буде, дайте час. Здобуту інформацію пробуємо, перевіряємо, все складно. Перевіряємо комбінації грунтів Flagman. Схема ловлі починає складатись у більш менш картинку, хоча ще й без великої кількості пазлів.
Четвер. Бокс 36, зона Е. Всі збірні в цій частині показували непогані результати. Розкладаємось. Ловимо. Знову перша година без плотви під знаком бичка, якого тут не так багато. З другої години починає проскакувати плітка, у третю та четверту години також вона трапляється, але зловити більше 5 штук, на тлі лідерів, які ловлять до 30 штук, це мізер. Готуємось до останнього тренування.
П'ятниця. Бокс 28. Зона D. Працюємо по робочій схемі на результат. Першу годину по бичку на ближніх дистанціях, далі перевіряємо плотву, зачепившись за яку продовжуємо її ловити, якщо ж ні - повертаємось до бичка. Знову більш менш ловиться бичок, а плотва майже ніяк. Нажаль, так і не вдалося знайти ключик до цієї вередливої бельгійської рибки. При чому, були моменти коли плітка чіплялася миттєво, а було, що треба висиджувати.
З такою ж робочою схемою виходимо на старт. Під бичка більше землі та животних компонентів, під плотву більше прикормки.
Я стартував з зони А біля Андрія. У зоні В Дмитро, С - Сергій Бурдак, D - Юрій Гаращенко, Е - Олександр Обломов.
Заходимо у сектор о 10, і тут випадково отримую інформацію, що старт відкладено на пів на години, у зв'язку з чим - невідомо. Готуємось. Проходить перевірка прикормки, яка, на мій погляд, була над ретельною: судді пересипали не лише відра з кормом, а й банки з животними компонентами. Ну дуже боялись, мабуть, бельгійці програти ) Але ось і старт. Починаємо 5 хв на 13 м по плотві, якої нема, потім бичок. Андрій ловить непогано. Більш крупного бичка, ніж сусіди. Трошки далі ловить. Лідери полузони ловлять до 70 штук на годину, у нас менше. Багато хто ловить коротким махом, менше коротким штекером. Пробуємо прискорити ловлю Андрія та несусь вздовж зон дізнатись ситуацію і спробувати допомогти ншим. 10 хвилин і я у Дмитра. Він підловлює невелику плотву, а вся полузона сидить на бичках. А вже друга година йде. Вирішуємо з ним перейти також на бичка і він одразу набирає гарний темп на крупному бичку. Мчусь далі. У Сергія помічник Олександр Рубан. Тут поки все добре, бичок ловиться, плотва - ні. Далі Юрій. У нього дрібний бичок, але поки клює. Полузона також плотву поки не ловить. Далі Олександр. Та ж картина. Дрібний нанобичок. У всіх добрий темп, аби бичок не скінчився. Повертаюсь. Майже півтори години туди сюди. У Андрія та ж проблема. Сусіди починають включатись по плотві, а у нього ніц. Пробуємо все, що знаємо про краснооку. А вона не піддається. Андрій завершує перший тур вимучуванням дрібнобичка. Сьогодні у нього лише 18 місце з 19. Складний видався дебют. Але є й куди рости. Дмитро та Сергій здобули 4 місце кожний, Юрій 11, Олександр 12. Поки ми 19, рівно середина. Готуємось на другий тур.
Неділя. Старт знову відсунули на півгодини, тепер ми в курсі, готуємось. Я сьогодні в зонах В - Андрій, C - Дмитро, Е - Олександр. Юрій в А, Сергій в D.
Час летить, все готове заздалегідь, перевірка прикормки і ось вже й старт. Андрій стартує з 13 м і починає ловити невелику плотву, яка розбавляється рідкими крупними бичками. Пів години він веде зону, а потім починається та ж метушня по дистанціях в пошуках риби, яка все частіше опиняється на крючках у лідерів. У Дмитра є бичок та з другої години починає проскакувати гарна плотва, але знову лідери відбирають все більше та більше риби. У Олександра можна сказати пустир. На три сектори впіймано 7 риб за три години.
Нажаль, друга половина туру не за нами, що приводить до втрати ще кількох місць у національній класифікації, врешті решт ми 22. Важко зізнатись, що цей результат відповідає тому, на скільки ми змогли розгадати таємницю бельгійського каналу, але це так. Питання залишились, але, сподіваюсь, ретельний аналіз дозволить нам трішки наблизитись до істини.
Переможцями стали бельгійці у національному командному та особистому заліку, друге місце у англійців в командному та у француза в особистому заліку, третє місце в особистому - за знов таки бельгійцем, а в командному - за французом. Лідери читалися вже на другий день тренувань, і,іякщо за бельгійцями важко було слідкувати з огляду на те, що вони майже не ловили у повну силу, то інформація, здобута за спинами англійців та французів, була корисною.
Дякую компанії Flagman за спонсорську підтримку збірної, а також команді, яка виклалась на повну для досягнення максимального результату. Сподіваюсь, що той поштовх розвитку поплавка в Україні, який останні кілька років робить компанія Flagman, незабаром дасть можливість не лише слідкувати на змаганнях за лідерами світового поплавка, а й, нарешті, складати їм достойну конкуренцію. Те оснащення та прикормка, які були надані спонсором збірної України, компанією Flagman, дозволяють вже на технічному рівні не відставати від європейських збірних. Ще трішки досвіду та стабільності, а також здорової конкуренції, і все буде!

Бонус - на моїй сторінці у фейсбук кілька слайдшоу для візуального занурення )
пробував вставити ссилку, але не працює(
 IP: [ Записан ] WWW
Тонька
Статус: Пескарь
**
Репутация: 0
Офлайн Офлайн
Сообщений: 19
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 0
-Вас поблагодарили: 0

Откуда: Бишек
Возраст: 38
А следующий чемпионат где пройдет?
 IP: [ Записан ]
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Новые сообщения | Печать
Страниц: [1] Вверх  
« предыдущая тема следующая тема »
Перейти в:  

    
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Theme © Copyright by Electron Inc