Форум ФРСХО
Konkurs Cath & Release 2011
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

*
+  Форум ФРСХО
|-+  Фидерная ловля
| |-+  Общие вопросы. (Модератор: Vovan77)
| | |-+  Правила спортивной ловли рыбы фидером
Страниц: [1] 2 Вниз
Тема: Правила спортивной ловли рыбы фидером  (Прочитано 12191 раз) Печать
Тоха

Группа: Проверенные
Статус: Судак
****
Репутация: 9
Офлайн Офлайн
Сообщений: 516
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 6
-Вас поблагодарили: 56

Антон
Откуда: Украина, Киев
Возраст: 36
Правила спортивного лову риби на фідер
Основні визначення.
Лов риби на фідер – лов риби з використанням спеціалізованих вудлищ в котрих  елементи контрукції вудлища працюють у  якості індикатора покльовки. Такими елементами можуть бути гнучкі вставки термінального (кінцевого) або латерального (бічного) типу. До перших відносимо квівертип та свінгтип, до другого – бічний квівертип. Будь які інші механічні, звукові та електронні сигналізатори заборонені.
Вудлище для лову риби на фідер повинно бути довжиною не більше 17 англійських футів (518 см), бути обладнаним пропускними кільцями та котушкою.
Обвантаження. Лов риби на фідер здійснюється з використанням годівничок будь-якої контрукції або без них. В останньому випадку для обвантаження повинні використовуватись тягарці, котрі надають всій оснастці негативної плавучості.
Спортивний лов риби на фідер – змагання в особистому та командному заліку, метою яких є визначення переможців, призерів та номінантів.
Спортсмен-рибалка – учасник змагань зі спортивного лову риби на фідер.
Команда – сукупність спортсменів-рибалок, тренерів та помічників, котра представляє регіон (місто, клуб тощо) та має свою назву, котра не співпадає ні з однією назвою інших команд – учасниць змагань.
Тренер – особа, котра здійснює координуючі функції в команді спортсменів-рибалок та має певні права (див. далі).
Помічник – особа, котра надає допомогу команді спортсменів-рибалок поза заліковим часом.
Суддя – офіційний представник, котрий здійснює контроль за дотриманням Правил та має ряд повноважень (див. далі).
Зона змагань – ділянка берега, в котрій проводяться змагання. У випадку, коли проводяться змагання команд, кількість зон повинна дорівнювати кількості членів в кожній команді. Зони нумеруються латинськими буквами А, В, С тощо, причому зона А є найнижчою за течією.
Сектор – ділянка берега в котрій знаходиться спортсмен зі своїм устаткуванням та обладнанням для здійснення спортивного лову риби та ділянка акваторії, обмежена перпендикулярами від границь сектора у напрямку протилежного барега. Кількість секторів у зоні повинна відповідати кількості команд, що приймають участь у змаганнях.
Правила змагань – документ, затверджений республіканською або регіональною Федерацією риболовного спорту в котрому перераховані обмеження щодо способу ловлі та санкції у випадку їх порушень. Складається державною мовою, є обов’язковим для ознайомлення всіма спортсменами та членами команд а також суддями.
Положення про змагання – документ, котрий розробляють організатори змагань. Подається всім спортсменам для ознайомлення. Складається державною мовою. В Положенні визначається статус змагань, порядок реєстрації та допуску спортсменів на змагання, вказується розмір стартового внеску та спосіб його сплати, перераховуються персонально суддівська коллегія та подається інша необхідна інформація..
Регламент змагань – документ, в котрому вказаний погодинний графік змагань, зокрема час входу в зону змагань, час старту та фінішу тощо.

Дії спортсмена до початку змагань
1.   Для прийняття участі в змагання зі спортивного лову риби на фідер спортсмен повинен:
1.1. зареєструватись учасником змагань у складі команди
1.2. надати в оргкомітет змагань необхідну інформацією про себе (перелік запитань формують організатори змагань)
1.3. прибути на місце змагань у встановлені строки та ознайомитись з офіційними документами (Правила, Положення, Регламент)
1.4. прийняти участь в обов’язковому тренуванні, якщо такі передбачені Регламентом змагань.
1.5. сплатити стартовий внесок та зареєструватиссь безпосередньо на місці змагань
1.6. здати до суддівської колегії свою залікову книжку, направлення від клубу (регіональної Федерації) та медичну довідку про право приймати участь у змаганнях за станом здоров’я
2. Спортсмен має право
2.1.. отримати з загальнодоступних джерел всю інформацію про змагання, зокрема час та місце проведення, умови щодо прийняття участі тощо
2.2. приймати участь у відбіркових турах (якщо такі передбачені)
2.3. ознайомитись з акваторією змагань, розташуванням секторів
2.4. висловити претензії до організаторів у тому випадку, якщо деякі сектори не відповідають вимогам проведення змангань
Дії спортсменів до старту
3. До старту змагань проводяться наступні процедури:
3.1.    офіційне відкриття змагань
3.2.    підняття національного прапора (національних прапорів)
3.3.    виконання Державного Гімну (Державних Гімнів)
3.4.    представлення суддівської колегії
3.5.    жеребкування
3.6.    вхід в сектор
4.   Дії спортсмена-рибалки в секторі до старту змагань.
4.1.    за сигналом Головного судді, котрий дозволяє входити в сектори, спортсмен повинен перемістити все необхідне йому устаткування та обладнання у сектор, котрий дістався йому в ході жеребкування.
4.2.    для переміщення обладнання у сектор спортсмен може скористатись допомогою іншого спортсмена , тренера або помічника команди.
4.3.    в ході підготовки у секторі спортсмен має право:
4.3.1.   готувати прикормку
4.3.2.   проводити вимірювання глибини дна у своєму секторі
4.3.3.   складати вудлища для лову
4.3.4.   встановлювати платформу (ящик, стільчик, крісло) та додаткове устаткування
4.3.5.   визначати границі сектора з сусідами

4.4.    у випадку непогодження з сусідами меж сектора лову спортсмен повинен звернутись до лінійного судді про допомогу і лінійний суддя визначить межі сектора та надасть спортсменам орієнтири на протилежному березі, котрими вони повинні будуть керуватись у ході лову під час змагань.
4.5.    якщо спортсмен не згоден з рішення лінійного судді щодо меж сектора, він має право особисто або через тренера запросити Головного суддя змагань для вирішення цієї проблеми. Рішення Головного судді є остаточним та може бути оскаржене тільки після фінішу етапу змагань шляхом поданням офіційного протесту від команди
4.6.    у ході підготовки спортсмен повинен надати право контролю загальної кількості прикормки та окремих її складових (тваринного компоненту тощо) суддями у термін, визначений у Регламенті змагань але не раніше, ніж через 30 хвилин після входу в зону змагань і не пізніше, ніж за 60 хвилин до старту етапу
4.7.    після контролю суддями прикормки та її компонентів спортсмен повинен винести з сектора всі матеріали, котрі можуть ним бути використані у ході змагань у якості прикормки
4.8.    контролю підлягає також наживка – її загальна кількість та відповідність Правилам
4.9.   спортсмен, котрий у встановлений строк не надав суддям можливості контрою прикормки та насадки (наживки) отримує стягення у вигляді попередження
4.10.   час підготовки у секторі визначається організаторами та вказується у Регламенті але повинен бути не менше двох годин
4.11.   


Заліковий час
5.1. Заліковим вважається час від старту до фінішу.
5.2. В заліковий час спортсмен здійснює лов риби в межах свого сектору, використовуючи одне вудлище з одним гачком. Дозволяється змінювати вудлище на запасні довільну кількість разів. Забороняється здійснювати лов риби у сусідніх секторах, прикормлювати та закидати за межами свого сектору.
5.3. Про початок залікового часу сповіщає сигнал Головного судді змагань, котрий дублюється в інших зонах лінійними суддями. Сигнал про фініш також дублюється лінійними суддями. До заліку приймається вся риба, виловлена дозволеним методам у межах сектора спортсмена протягом залікового часу. Риба, взята у підсак після фінішного сигналу до заліку не приймається.
5.4. Також до заліку не приймаються види риб, що занесені до Червоної Книги України (осетрові, лососеві, річкова мінога тощо). У випадку, якщо спортсмен впіймає риби вищеперелічених видів, він повинен негайно таку рибу випустити.
5.5. Продовжуваність етапу на змаганнях повинна складати 6 годин. У разі несприятливих погодніх умов заліковий час може бути скорочений. В цьому випадку етап вважається таким, що відбувся, якщо заліковий час склав не менше 50% (три години).
Прикормка, наживка та насадка
6.1. За час змагань спортсмен має право використати не більше 17 (сімнадцяти) літрів  прикормки та не більше 1 (одного) літра тваринних компонентів прикормки.
6.2 Контроль кількості прикормки та тваринного компоненту здійснюється суддівською бригадою згідно п. 4.6. Для контролю спортсмен повинен надати прикормку у стандартному мірному відрі з позначками, вільною від тваринних компонентів. У разі відсутності у спортсмена мірного посуду, суддівська бригада має право пересипати приготовану прикормку у мірний посуд. Тваринні компоненти для контролю подаються без змішування з прикормкою чи іншими субстратами.
6.3. Наживкою вважається будь які предмети тваринного походження, котрі спортсмен розміщує на гачку. Насадкою вважаються предмети рослинного походження.
6.4. Під час лову спортсмен повинен розміщувати наживку та насадку безпосередньо на гачку. Використання монтажів, при яких будь-які предмети розташовуються біля гачка, а не безпосередньо на ньому заборонені.
6.5. У якості наживки чи насадки спортсмен має право використовувати тільки продукти природнього походження. Будь які продукти штучного (синтетичного, неприроднього) походження заборонені.
6.6. Заборонено використання у якості наживки риби чи її частин а також ікри риби і земноводних та яєць мурах.
Знаки та сигнали
7.1. Під час змагань Головний суддя подає, а лінійні судді дублюють наступні сигнали:
7.1.1. «вхід в зону» – дозволяє спортсменам перемістити обладнання та устаткування в зону та почати підготовку
7.1.2. «старт» – дозволяє починати прикормлювання та лов риби
7.1.3. «тривога» – сигнал подається у випадку настання несприятливих погодніх умов (гроза, шторм, шквал) підчас залікового часу, котрі загрожують здоров’ю спортсменів. При поданні цього сигналу спортсмен повинен безвідкладно вийняти оснастку з води, привести вудлища (у тому числі і запасні) у горизонтальне положення та залишити межі сектора
7.1.4. «відбій тривоги» – сигнал подається після сигналу «тривога», якщо погодні умови змінились на сприятливі, а заліковий час ще не вичерпано
7.1.5. «фініш» - за цим сигналом спортсмен повинен вийняти оснастку з води та припинити лов риби. Залишати межі сектора заборонено. Можна починати демонтаж устаткування та складання вудлищ
7.2. Сигнали подаються Головним суддею стартовим пістолетом або ракетою і дублюються лінійними суддями голосом. Всі сигнали подаються одинарним пострілом (ракетою) і тільки сигнал «тривога» та «вдбій тривоги» передається двома пострілами (двома ракетами).
7.3. Сигнали обов’язкові для виконання спортсменами та членами команд. У разі невиконання сигналу спортсменом він відлягає стягненню у вигляді попередження.

Протести, стягнення
8.1. Спортсмен-рибалка має право опротестувати дії (або бездіяльність) суддів та їх рішення.
8.2. У час від входу в зону і до фінішу протест від імені спортсмена-рибалки може подати тренер команди.
8.3. Протест подається у письмовій формі та повинен бути розглянутим суддівською коллегією до оголошення остаточних результатів змагань
8.4. Рішення суддівської коллегії є остаточним та оскарженню не підлягає.
8.5. У разі порушення Правил спортсменом-рибалкою суддя має право накласти на нього стягнення у вигляді попередження.
8.6. Повторне попередження тягне за собою дискваліфікацію спортсмена до кінця змагань.
8.7. Дискваліфікований спортсмен не може бути замінений запасним до початку жеребкування наступного етапу змагань.
8.8 Всі відомості про стягнення подаються до суддівської коллегії у письмовому вигляді і заносяться до залікової книжки спортсмена суддею-секретарем.

Зважування
9.1. Після подання сигналу «фініш» спортсмен залишається у секторі до зважування.
9.2. Зважування проводиться Головним суддею змагань або особою, котрій він передасть повноваження з цієї процедури у присутності судді-секретаря, котрий заносить результати зважування безпосередньо у протокол.
9.3. Зважування проводиться вагами з точністю не нижче 5 грамів «наскрізним» методом, тобто зважування улову всіх спортсменів проводиться одними вагами.
9.4. Риба з садка на зважування подається спортсменом тільки після дозволу судді.
9.5. Після зважування улов повертається у водойму за виключення тих особин, котрі не мають шансів на виживання.
Підведення підсумків
10.1. Підведення підсумків проводяться у особистому та командному заліках.
10.2. Розташування спортсменів у підсумковому притоколі визначається суммою балів за два етапи змагань, причому, чим нижча сумма балів, тим вище місце спортсмена. Балами за кожний етап змагань є місце спортсмена, яке він посів у своїй зоні за підсумками кожного етапу. У разі рівності балів спортсменів (команд) береться до уваги загальна вага улову.
10.3. Спортсмен (або декілька спортсменів), котрий не подав на зважування жодної риби, отримує кількість балів, котрі дорівнюють кількості спортсменів у зоні плю один.
10.4 У разі рівності ваги улову двох або більше спортсменів у зоні їх бали обчислюються як середнє арифметичне від місць, котрі вони могли б посідати, якби розташовувались у підсумковому протоколі один за одним. Тобто: 4 спортсмени показали однакову вагу, з якою вони могли зайняти 4-те місце. Таким чином, спортсмени претендують на 4-5-6-7 місця і кожен з них отримує по 4+5+6+7/4=5,5 балів. Спортсмен з наступною вагою улова займає 8-ме місце в підсумковому протоколі.

Права та обов’язки суддів
11.1. Суддівство на змаганнях зі спортивного лову риби на фідер здійснюється суддівською бригадою у складі Головного судді змагань, судді секретаря та лінійних суддів.
11.2. Головний суддя змагань має такі обов’язки
11.2.1. подає всі сигнали щодо ходу змагань,
11.2.2. вирішує питання, пов’язані з перебігом змагань,
11.2.3 особисто проводить зважування улову або доручає це лінійному судді.
11.2.4. приймає до розгляду протести спортсменів та команд,
11.2.5. головує суддівською колегією під час розгляду цих протестів та виголошує рішення щодо них.
11.2.6. підписує Протокол змагань та всі записи у залікових книжках спортсменів.
11.3. Суддя-секретар:
 11.3.1 веде реєстрацію спортсменів та команд,
11.3.2. слідкує за ознайомленням з Положенням та Регламентом,
11.3.3. збирає залікові книжки спортсменів та суддів та робить в них записи про участь в змаганнях, досягнення та стягнення.
11.3.4. веде протокол засідання суддівської колегії щодо розгляду протестів.
11.4. Ліінйні судді розташовуються безпосередньо у зонах змагань. Кількість лінійних суддів визначається з пропорції 1 суддя на 10 спортсменів. У разі складної берегової лінії, що утруднює суддівський контроль над діями спортсменів кількість лінійних суддів може бути більшою
11.5. Лінійні судді повинні:
11.5.1. дублювати всі сигнали Головного судді голосом,
11.5.2. вирішувати питання, котрі виникають в ході проведення лову риби
11.5.3. у встановлений Регламентом час провести контроль тваринної складової прикормки
11.5.4. суворо стежити за дотриманням спортсменами Правил та Регламенту
11.5.5. виносити попередження та інші стягнення у випадку порушення Правил
11.5.6.  досконально знати Правила та інші документи по проведенню змагань
11.5.7. мати залікову книжку та посвідчення судді з риболовного спорту
11.5.8. до початку змагань здати залікову книжку судді-секретарю
11.6. Весь склад суддівської колегії заслуговує не повагу та беззастережний авторитет у спілкуванні зі спортсменами. Будь-які рішення суддів не обговорюються і можуть бути оскаржені тільки шляхом поданням офіційного протесту. Непокора судді, незалежно від його рангу та посади, розцінюється як порушення Правил та карається попередженням.

Права та обов’язки тренерів та помічників
12.1. В склад команди на змаганнях по ловлі риби на фідер входять спортсмени-рибалки (2 чоловіки,  запасні спортсмени (не більше 1 на команду), тренери та помічники.
12.2. Тренер має право входити до сектору лову спортсменів своєї команди, давати їм устні поради та вказівки.
12.3. Тренер подає завку про персональни склад команди не пізніше, ніж за годину до початку жеребкування кожного туру. Якщо заявка не подана у названий час, то склад скоманди вважається таким, який був у попередньому турі або у попередній заявці (перед початком жеребкування першого туру).
12.4. Тренер має право подавати протест на дії суперників а також на дії/бездіяльнісь суддів. Тренер має право бути присутнім на засіданні суддівської колегії при розгляді протестів, поданих від його команди.
12.5. Тренер має право бути присутнім при зважуванні у всіх секторах.
12.6. Якщо тренер порушує Правила та не підкоряється устним вимогам суддей, то він дискваліфіковується і повинен покинути зону змагань.
12.7. Помічник має право надавати спортсменові допомогу у переміщенні його устаткування до сектору лову але не пізніше сигналу «вхід в зону» а також у зворотньому переміщенню обладнання.
12.8. Помічник має право передавати через лінійного суддю у сектор спортсмена своєї команди харчові продукти та безалкогольні напої.

-------------------------------
Ibis
 IP: [ Записан ]
Тоха

Группа: Проверенные
Статус: Судак
****
Репутация: 9
Офлайн Офлайн
Сообщений: 516
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 6
-Вас поблагодарили: 56

Антон
Откуда: Украина, Киев
Возраст: 36
Выкладываю обещаный перевод "ФИПСовских" правил.
http://s46.radikal.ru/i111/1007/63/e1964944de0c.jpg

ОФИЦИАЛЬНЫЕ ПРАВИЛА F.I.P.S.e.d. МИРОВЫХ СОРЕВНОВАНИЙ
ФИДЕРНАЯ ЛОВЛЯ
ОРГАНИЗАЦИЯ

-1- Официальные международные соревнования должны быть организованы национальными федерациями входящими в C.I.P.S.. Организовывающая федерация несет ответственность за проведение соревнования.
-2- Только те, кто является членом национальной федерации,  входящей C.I.P.S. с их полным годовым денежным сбором,  должен быть допущен; их должны выдвинуть федерации членами которых они являются; рыболовы, которые создают команды клубов или национальные федерации должны держать национальность последнего.
Рыболов, который  уже участвовал в Мировом Чемпионате или в международном соревновании, представляющем нацию, не может участвовать  за  другую нацию.
Участники должны быть всегда способны доказать свою национальность с помощью карт ID, паспортов или других документов, подтверждающих это; в любом другом случае, участники должны представить официальный документ, удостоверяющий их национальность  в той  стране, которую они представляют. Документ должен быть представлен на 1-й или 2-й встрече менеджеров команды.
Только команды от национальных федераций, должны быть допущены до участия в Мировых и Зональных Чемпионатах (Европа).
Для того  чтобы подать заявку на организацию чемпионата, нация должна участвовать в этом вопросе как минимум один раз, в течение прошедшего времени - трех лет, в чемпионате, который она предлагает организовать.
Программа, для предварительного просмотра должна быть отправлена секретарю F.I.P.S.e.d. перед концом ноября  предыдущего году.
За исключением Мировых Рыбацких Игр, F.I.P.S.e.d. может быть ответственен за обеспечение программным обеспечением, всех свидетельств и классификаций для награждения на чемпионатах; в данном случае, организовывающая нация должна обеспечить всех питанием и расходами (комната, еда и заключительный торжественный обед) на жилье для особы, исполняющей эту работу; пребывание, начинается накануне первого дня тренировки и закончится в день после заключительного обеда; F.I.P.S.e.d. будет ответственен за затраты путешествия.
Для всех F.I.P.S.e.d. чемпионатов, организовывающая Нация должна обеспечить всех питанием и расходам (комната, еда и заключительный торжественный обед) на жилье для двух членов F.I.P.S.e.d. директивного комитета; пребывание, возможно, начинается накануне первого дня практики и заканчивается на день после заключительного обеда.          
Чемпионат не может быть проводить нация, если государство не берет на себя ответственность вернуть живую рыбу обратно в воду после того, как будут  подсчитаны вес и результаты(запрещено убивать рыбу).
Нация, которая организовывает Мировой или Зональный чемпионат,  ответственна за приобретение трофеев, за которые заплатит F.I.P.S.e.d.; нация должна предоставить 3 трофея для командного зачета  и 3 трофея для индивидуального; эти трофеи должны иметь настенную тарелку, на которой, будет именной знак "F.I.P.S.e.d." также как место и дата чемпионата. Максимальная сумма, которую F.I.P.S.e.d. будет возмещать - 300 € за 6 трофеев. Также F.I.P.S.e.d. будет обеспечивать медальонами.
Программы и приглашения для всех чемпионатов нужно предоставить только нациям, которые являются членами F.I.P.S.e.d. (не нужно предоставлять приглашения клубам или индивидуальным особам).
-3- Каждой нации, которая является членом C.I.P.S. разрешается представить только одну команду, из 5 рыболовов и 1 запасной, который должен быть назначен до первой жеребьевки.
Не позволяется участвовать и конкурировать одному рыболову.
В случае травмы во время соревнований основного участника, возможна, замена запасным членом, который  зарегистрирован в официальных документах, хотя рыболовные снасти и принадлежности не могут быть заменены. Замену должен провести член жури.
-4- Соревнования должны быть организованы на водоемах, таких как реки,  каналы или в соответствующих водных бассейнах, таких как озера т.д.; должна быть возможность ловить рыбу по всей ширине места; глубина в месте должна быть как можно большая  , не менее 1,5 м ; минимальная ширина 40 метров.
-5- Место, должно быть как можно более ровное, прямое  и предоставлять равные условия для всех спортсменов, кроме того, место, должно позволить рыболовам стоять в сплошной линии, избегая перерывов, например: линий электропередач, мостов и т.д., насколько это возможно. Место не должно представлять никакой опасности для участников и зрителей.
Один или больше членов технической комиссии должны выполнять инспекцию места соревнования, которое, выбрано для чемпионата, эта проверка должна соответствовать времени года, когда будет проводиться чемпионат; сообщение инспекции должно быть представлено Исполнительному Комитету F.I.P.S.e.d. для оценки и решения; это решение затем будет отправлено C.I.P.S. Заключительное утверждение или отклонение места встречи F.I.P.S.e.d. будет передаваться кандидату нации. F.l.P.S.e.d. должен быть ответственен за проезд(самолет, поезд и др.), а организация несет ответственность за транспорт на месте в аэропорту или на вокзале, а также расходы на питание и проживание.
Относительно проживания, участвующая нация будет иметь две возможности:
1-   чтобы выбрать место проживания, предложенное организовывающей    нацией (необязательно).
В данном случае условия пребывания быть ясно указанными, а именно:
- Цена за сутки на одного человека за полупансион, в зависимости от числа лиц, обмен каждой комнате, независимо от продолжительности выбранного проживания (полный пансион не обязательный); страны-участницы должны указать даты своего пребывания.
- цена заключительного торжественного обеда.
Термины размещения, предложенные  Нациям, должна одобрить Техническая Комиссия.
2-   чтобы найти место проживания самостоятельно.
В данном случае, страны-участницы должны  сообщить о своем выборе организовывающей нации во время вступления (в специализированной форме заявки).
В двух случаях (через участие или без помощи официальных организаций), вступительный взнос будет включать в себя ловлю рыбы в течение всего срока проведения Чемпионата (как для тренировок, так и соревновательных  дней) страхование и различных расходов, таких как подарки, кубки, призы и т.д.. Стартовым взносом для чемпионата будут являться:
- € 1.200 (в том числе 9 заключительных торжественных обедов и 6 разрешений на рыбную ловлю).
С ссылкой на заключительный торжественный обед, быть этому обеду с обслуживанием стола или фуршет, участвующая нация имеют в своем распоряжении целый ряд мест, соответствующих числу мест на торжественном обеде, зарезервированных для них.
Если никакие детали о проживании не были указаны крайним сроком установленным организацией, странам-участницам придется заниматься вопросом проживания самостоятельно.
Любое государство, которое заполняет регистрационную форму и обязуется участвовать в чемпионате, но при этом не принимает  участие в любом случае должно оплатить организационный взнос. Стране, которая не соблюдает это правило, запрещается принимать участие и  организовывать  будущие чемпионаты.
Все страны-участницы обязаны  проинформировать организовывающую нацию об их дате прибытия как минимум за  две недели перед первой тренировкой. Любая отсутствующая нация (еще не прибыли) в четверг утром на тренировку считается снятой  и не может участвовать в чемпионате (см. перечень санкций, в статье 31 § с).
Организовывающая нация должна указать в программе мероприятия перечень гостиниц, жилья, помещений и кемпингов, расположенных в радиусе 20 км.
Чемпионат состоится в ноябре или декабре.
-------------------------------
Ibis
 IP: [ Записан ]
Тоха

Группа: Проверенные
Статус: Судак
****
Репутация: 9
Офлайн Офлайн
Сообщений: 516
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 6
-Вас поблагодарили: 56

Антон
Откуда: Украина, Киев
Возраст: 36
-6- Во  время соревнований, участники должны иметь площадку, минимум 15 метров и максимум 30 метров длинной. Ширина зон должна быть установлена вместе с технической комиссией.
Место ловли спортсмена должно быть четко определено и изолировано от зрителей; для этого можно соорудить забор или натянуть канаты на достаточном расстоянии от берега (мы рекомендуем на расстоянии не менее 10 метров); к тому же должен быть коридор создан таким образом, чтоб официальные лица, имели возможность его использовать, он должен быть уставлен между рыболовами и зрителями. Этот официальный коридор, не должны ни при каких условиях занимать рыболовные принадлежности.
Менеджеры команды, максимум 2 за нацию, могут входить в сектор к своим спортсменам; менеджеры команды должны носить видимый обратной номер. Только одному менеджеру команды, допускается находиться в секторе своего спортсмена.
Организаторы  должны установить в зоне  каждого рыбака доску с указанием имени и гражданства, а также количество пойманной рыбы, с почасовым обновлением.
ВСТРЕЧА МЕНЕДЖЕРОВ КОМАНДЫ
-7- Было бы предпочтительно для общих управляющих посетить встречи менеджеров команды.
Если менеджер команды или делегат из нации отсутствует, в этом случае президент F.I.P.S.e.d. или его делегат сам будет осуществлять действие тянущих жребий.
1-е заседание во второй половине дня среды, перед Чемпионатом,  цель которого:
• Назначить Международное жюри в соответствии со статьей 28 настоящих официальных Правил.
• Оглашение стран, участвующих в чемпионате.
• Раздать правила соревнования  жюри и менеджерам команд.
• Оглашение провести в алфавитном порядке, чтобы определить порядок наций в течение чемпионата.
• Раздать  документы с  указанием разрешенных размеров и видов рыб.
• Общая информация о прогрессе чемпионата.
2-е заседание в четверг вечером:
Жеребьевка, назначение зон (А, B, C и др.)  для первого этапа (дня) чемпионата.
3-е заседание в пятницу утром в первый день чемпионата:
Цель этого совещания заключается в определении ориентиров в секторах (области соревнования), где будут размещаться спортсмены  в первый день.
4-е заседание в пятницу вечером в первый день чемпионата:
• Объявление результатов первого дня.
•Итоги первого этапа.
• Жеребьевка , распределение зон или секторов на (A, B, C и т.д.) второй этап (день).
5-е заседание, в субботу утром на второй день чемпионата:
Цель этого совещания заключается в определении ориентиров в секторах (области соревнования), где будут размещаться спортсмены  на второй день.
6-е заседание, во второй половине дня субботы на второй день чемпионата
• Объявление результатов второго дня.
• Итоги второго этапа.
• Жеребьевка , распределение зон или секторов на (A, B, C и т.д.) третий этап (день).
7-е заседание в воскресенье утром на третий день чемпионата.
Цель этого совещания заключается в определении ориентиров в секторах (области соревнования), где будут размещаться спортсмены  на третий день.
ЖЕРЕБЬЕВКА
-8- Жеребьевка для каждого этапа должна осуществляться как минимум за 90 минут перед началом соревнования, под внимательным наблюдением организаторов и в присутствии менеджеров команды или делегатов каждой команды, а также представителей F.I.P.S.e.d.
Для трех этапов, расположение 5 рыболовов в секторах должны определить тянущие жребий.
Во всех трех этапах, назначение позиций будет распределено согласно системе жребия. Эта система была сконструирована таким образом, что спортсмены одной команды размещаются в пределах пяти секторов.
Жеребьевка, согласно заказу, установленному в течение первой встречи менеджеров', позволит автоматическое установить: а), позиции каждого рыболова в пяти секторах для первого этапа; в)  для второго и третьего этапа, позиция каждого рыболова  будет определена  после разметки секторов. Согласно числу команд, эта система будет готовится каждый раз отдельно.
-9- В ручьях и реках, сектор №1 должен  быть расположен ниже  по течению; в водоемах  (озера, пруды и т.д.) сектор  № 1 будет расположен слева и маркировка будет проходить с левой стороны на право.
-10- Менеджер команды получит обратный номер для каждого из участников.
Обратный номер для первого и второго  менеджеров команды должен быть зеленым, а обратное число запасного должно быть красного цвета. Обратные номера спортсменов  должны обозначатся разными цветами для каждой зоны (сектора),  (кроме того зеленый или красный) или должны быть нейтрального цвета,  но помеченными буквами для каждой зоны (сектора).
ОБЩИЕ ПРАВИЛА
-11- a- Каждый спортсмен будет иметь 60 минут для подготовки. Как только рыболовы прибывают к месту встречи, они обязаны  носить свои обратные номера и переносить все свое оборудование к  доставшемуся сектору, без входа в него (эти правила также должны принимать во внимание те, кто помогает рыболовам). Не разрешается  готовить принадлежности , пока не прозвучал официальный стартовый сигнал, указывая, что участники могут входить в свои сектора. В течение последующих подготовительных действий, спортсмены не получают никакой помощи. Все материалы могут быть переданы  рыболовам, пока не прозвучал  сигнал «прикармливание», но только через каждого индивидуального управляющего. После этого сигнала, запрещено поставлять спортсменам любой вид материала (приманки, прикормку и оборудование), за исключением запасных удилищ которые,  заменяются через индивидуального управляющего.
Прикормки и наживки могут быть переданы рыболовам в течение периода подготовки, но их количество должны проверить судьи  в течение часа, до начала соревнования. После контроля прикормки  и наживки,  запрещено, передавать рыболовам дополнительное количество прикормки и наживок .  До сигнала, «войти в сектор», прикормки и наживки могут готовиться спортсменом заранее . После сигнала «войти в сектор» и пока не началась проверка, эта подготовка, выполняется спортсменом или помощником за пределами сектора, или спортсменом внутри сектора.
b-, Если контроль прикормки и наживки не был осуществлен,  спортсменам не разрешается приступать к ловле.
-12- Должен быть один управляющий, предназначенный для каждого спортсмена и общий управляющий для каждой зоны. Индивидуальные и общие управляющие должны четко знать правила соревнований.
Общий управляющий должен проверить следующее (если возможно с помощью члена Исполнительного Комитета F.I.P.S.e.d,):
a- Количество прикормки (оно должно быть измерено уже при готовности к использованию (влажным и просеянным) включая землю, гравий, зерно кукурузы, пшеницы, конопляного семени и другие добавки, которые являются безопасными для фауны и водного окружения] ограничено 12 литрами. Исполнительный комитет F.I.P.S.e.d. может изменять эти величины, после предложения от технического комитета;
b- Количество наживки (все наживки будут измерены) для чемпионата ограничено 2 литрами, из которых максимальное количество 0,50 литров должно быть опарышами и мотылями. Исполнительный комитет F.I.P.S.e.d. имеет возможность , изменять эти величины, на предложение от технического комитета;
c-, Участник  предоставляют для контроля наживки, и прикормки, которые указываются в программе. При не несоблюдении, участник получит замечание - (статья 31). Список спортсменов, которые получили замечания, будет объявлен на  Встрече Капитанов. Если нарушение совершается снова в течение второго или третьего этапа или в течение следующего чемпионата, участник должен быть дисквалифицировал как периодический нарушитель правил (статья 31 b).
Вся наживка должна быть представлен в "официальной мерной таре"; любая другая тара  будет изъята и санкционирована (1 штрафной бал в рейтинге ).
Прикормки должны быть представлены для контроля в ведрах с пометками,  наживки в ящиках "Официальные измерения". Участники должны обязательно иметь ведра и емкости  правильного размера. Участники, которые  не имеют "емкостей официального размера" должны получить в наказание 1 дополнительный бал (например, кто не имеет коробок в конце этапа и занимает 5 место, тот получит 6 балов вместо 5. Участник, занявший 6-е место, тоже получает 6 балов).
Просеивание через сито, также как и смешивание (с помощью электрического миксера) запрещается как только была сделана проверка. Использование распылителя разрешается.
Коробки должны быть закрыты без использования любого инструмента (например, липкая лента не может использоваться, чтоб держать крышку закрытой);
d- Собирают возможный излишек наживок и прикормки после контроля.
Индивидуальный управляющий должен:
a- контролирует садок;
b- контролируют поведение спортсмена, за которого он ответственен;
c- проверяют и записывают каждую пойманную рыбу;
d- в конце соревнования, он должен держать пойманную рыбу под наблюдением и запрещать доступ ней любому  постороннему лицу, до прибытия бригады для взвешивания. Вместе с  спортсменом он, он подпишет протокол взвешивания  общего веса улова.
-13- Спортсмены должны соблюдать все правовые ограничения размеров рыбы, если они остаются в силе для соревнования (национальные правила). Эти размеры должны быть объявлены на встречи менеджеров команды (менеджер несет ответственность за информирование данными свою команду). Рыба до взвешивания должна  содержатся в просторных садках. Садки должны иметь минимальный диаметр 40 см для круглого, и минимальная диагональ 50 см для прямоугольного. Минимальная длинна садка  4 метра; садок должен быть погружен  в воду, насколько это возможно в течение всего соревнования на всю свою длину. Запрещено использовать другие системы и способы хранения рыбы. Участники должны иметь свои собственные садки, если их не снабдила организовывающая федерация. За искалеченную рыбу  будут применяться санкции.
-14- Прикормки  и наживки должны иметь натуральное  происхождение. Запрещено использовать продукцию металлического происхождения, искусственные приманки любого вида (полистирол, каучук, губка и т.п.), как и  личинки, шелкопряды, моли, дождевые  черви, и т.п.
-15- Соревнование проводится в секторах, в три этапа по 5 часов каждый (рекомендованное время с 9:00 до 14:00); в случае принудительного прерывания (например: гроза), этап будет считаться действительным, спустя 2 часов ловли.
-16- Каждый участник должен полностью следовать правилам соревнования.
-17- Разрешается ловить только на один единственный крючок. Запрещено ловить рыбу  блеснами, искусственными мухами, живыми или мертвыми рыбами (или частями рыб), другими животными наживками, как например лягушки или икра.
В случае, если член жюри замечает или приглашен обратить внимание на очевидное нарушение статей 17 и 35, в течение этапа, он в праве требовать, чтоб рыболов вынул снасть из воды, чтобы проверить длину удилища или оснастки в целом. Если рыболов отказывается от контроля, ему придется появиться перед жюри.
Используемая наживка должна размещаться непосредственно на крючке (хлеб, паста, смесь веществ или наживок, как например гранулы, бойлы, шары groundbait и т .д. запрещены).
Случайно забагренная рыба идет в зачет.
Преднамеренное багрение рыбы запрещено.
В течение соревнования, рыболовам  не разрешается использовать портативные рации.
Использование эхолотов запрещено, в том числе во время тренировки.
Засчитывается рыба, взята только в пределах своего сектора. Рыба, взята в секторе другого рыболова -  должна быть выпущена обратно в воду.
-18- Участники могут собрать  любое количество удилищ, но ловить разрешается только одним. Это позволяет готовить запасные удилища, однако, в случае поимки рыбы, использование этих фидеров запрещено, пока рыба не заведена в подсак.
-19- Спортсмен, не может получать никакой помощи при подсачивании рыбы. Никакое другое оборудование кроме подсака, не должно использоваться рыболовом для поднятия рыбы из воды.
-20- Спортсменам  не разрешается получать никакой помощи; только менеджеры команды могут входить в сектор участника их команды и давать только устные рекомендации; менеджеру команды нельзя входить в сектор к рыболову, который не является членом его команды.
-21- Разрешено  использование платформ с максимальным размером 1 x 1 м; они должны быть установлены в прямой линии, на берегу, если необходимо, частично в воде (это определит техническая комиссия). Дополнительные платформы, могут быть  установлены, но только для хранения материалов и снастей.
В случае если необходимо отметить линию, чтобы выстроить всех участников вдоль берега, во избежание что некоторые спортсмены находятся ближе к воде, чем другие - это должно осуществляться перед тренировкой.
-22- Участники могут использовать  отведенное им пространство,  но им запрещается занимать место в нейтральной зоне.
Внутри своего сектора, рыболовы должны передвигаться  без лишнего шума.
Запрещено ловить и бросать прикормку в нейтральное пространство или чужой сектор, как вверх, так и вниз по течению, (если нейтральные области были исключены); рыба, пойманная спортсменом  в нейтральном пространстве или в одном из соседних секторов, не будет засчитана и должна быть выпущена обратно в воду; в случае если спортсмен отказывается от этого и помещает рыбу в садок, без предыдущего разрешения, в течение заключительной фазы взвешивания, особа ответственная за взвешивание должна взвесить самую большую рыбу отдельно и записать  ее вес на карте конкурента. После обсуждения, жюри должно решить, аннулировать ли вес рыбы или нет относительно общего веса.
Фотографы и операторы имеют право доступа в нейтральную зону (если таковая имеется), но с предварительным разрешением соседних спортсменов  и управляющих. Однако им не разрешается заходить за линию, установленную в  2 метрах  сзади спортсмена. Эта линии должна быть отмечена организаторами. В случае, если никакие нейтральные области не отмечены, фотографы и кинооператоры, с разрешением рыбаков и управляющих, остаются на внешней территории.
-------------------------------
Ibis
 IP: [ Записан ]
Тоха

Группа: Проверенные
Статус: Судак
****
Репутация: 9
Офлайн Офлайн
Сообщений: 516
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 6
-Вас поблагодарили: 56

Антон
Откуда: Украина, Киев
Возраст: 36
-23- Рыболовы должны дождаться первого сигнала, чтобы войти в зону; после этого сигнала, спортсмены начинают подготовку их оборудования, измеряют глубину, готовят прикормку и помещают в воду садки для рыбы. Для этого они имеют 60 минут.
После второго сигнала, рыболовы будут иметь 5 минут для подготовки прикормки и наживки для  контроля. Проверка прикормок наживок должна всегда начинаться с   1-го сектора, за 45  до старта соревнования.
Третий сигнал отметит начало соревнования, в течение которого разрешается только прикармливание и подача наживки в точку ловли.
Четвертый сигнал предупреждает участников, что осталось только 5 минут до конца соревнования.
Пятый сигнал -  конец соревнования.
Акустические сигналы для различных фаз чемпионата должны быть коротки; во всех случаях, это должно быть начало сигнала, который принят во внимание.
-24- В течение соревнования, индивидуальные управляющие, предназначенные для каждого спортсмена, должны стоять за рыболовом, справа  или слева, таким образом, чтоб не мешать рыболову, но могут все еще контролировать рыбу, пойманную рыболовом. Садки должны быть размещены таким образом, чтоб  управляющие могли  их видеть; рыба должна быть помещена в садок, пока не прибудет команда для взвешивания.
ВЗВЕШИВАНИЕ
-25- Взвешивание должны выполнять 5 команд, составленных из 5 членов каждая.
Одна особа из команды должна быть ответственна за взвешивание.
Вторая особа записывает вес на официальном документе.
Остальные три человека ответственны за все другие действия.
Каждый сектор будет иметь набор весов. Емкость для взвешивания должна иметь отверстия для стока воды.
Взвешивание должно выполняться в граммах.
-26- До прибытие команды для взвешивания , участники должны держать свои садки с рыбой в воде. С рыбой нужно обращаться с осторожностью; она должна быть  взвешена, а не подсчитана; после взвешивания, рыба должна быть помещена обратно в садок, который опять опускается в воду. Только в конце взвешивания  рыбы из всего сектора, ответственный за взвешивание подаст сигнал, что рыбу нужно опустить обратно в воду. Эта система позволяет лицу ответственному за взвешивание, в случае жалоб проверить вес улова повторно. Рыба должна быть помещена обратно в воду с осторожностью (за исключением других местных правил по этому вопросу).
-27- Участник соревнований  должен присутствовать в течение выше описанных действий, чтобы подтвердить и подписать протокол с указанием веса. После окончания взвешивания в этом секторе, когда рыба будет отпущена обратно в воду и будет подписан протокол, никакие жалобы по поводу взвешивания  больше не принимаются.
ЖЮРИ
-28- Будет назначено международное жюри для  рассматривания  любых жалоб и применения санкций в соответствии с правилами; жюри будет выбрано во время встречи менеджеров команд.
Жюри будет составлено из последующих членов:
Президент F.I.P.S.e.d. или его заместитель, выдвинутый  им генеральный секретарь F.I.P.S.e.d.
Членов  Исполнительного Комитета F.I.P.S.e.d., технических и экологических комиссий, которые присутствуют на чемпионатах.
Делегат, представляющий организовывающую нацию, если той же национальности, что и выше упомянутые члены, за исключением Президента F.I.P.S.e.d. (или его заместителя), который  автоматически будет председателем жюри.
Если нарушение делает спортсмен или команда той же национальности, что и член жюри, то последний не может голосовать (за исключением, если он не является председателем жюри).
Члены жюри должны носить символ "Жури" и они должны присутствовать на месте соревнований, чтоб иметь возможность получать и рассматривать любые жалобы. Место, где размещаются один или больше членов жюри должен быть указано.
-29- Любые жалобы, за исключением тех, которые касаются классификации, должны быть предоставлены жюри  в течение 1-ого часа после окончания этапа. Жалобы могут быть представлены в устной форме, но потом обязательно подтверждены в письменной форме.
Жалобы, касающиеся классификации должны быть поданы в течение 30 минут после официального объявления результатов. Время публикации будет отмечено на официальном списке результатов. Сопровождать каждую письменную жалобу, представленную жюри должен сопровождать депозит € 100 . Если жюри не поддерживает жалобу, депозит будет перечислен на счет F.I.P.S.e.d..
Обо всех  нарушениях и предупреждениях должны знать члены жюри, которое является единственным органом с полномочиями принимать решения за или против дисквалификации. Участник, который является объектом санкции, должен быть незамедлительно об этом проинформирован.
Члены жюри и все общие управляющие должны убедиться, что все следует за правилами.
-30- Правила, которые издаются в 2 официальных языках, должны быть доступными для жюри и менеджеров команд.
Международное жюри будет принимать свои решения на основе решения большинства, а в случае равенства голосов, председатель F.I.P.S.e.d. или его заместитель будет иметь решающий голос.
Все члены Исполнительного комитета F.I.P.S.e.d. должны носить личный символ (значок) и могут распространить его среди руководителей и лиц, ответственных за организацию. Значок действует только на срок полномочий Исполнительного комитета (4 года).
СПИСОК САНКЦИЙ
-31- Санкции заключаются в следующем:
a) предупреждение за нарушение статей 11a, 12C, 13,14,19, 20, 22, 23 и 26.
b) лишение права на нарушение статей 11b, 17 и 35, и после второго предупреждения за нарушение статей 11a, 12C, 13,14,19, 20, 22, 23 и 26.
c) дисквалификация нации за нарушение статей 37B-1 и 37B-3.
d) если участник будет дисквалифицирован, рыболовы, которые следуют за ним в рейтингу соревнований, будут держать свое место (например: X, который занимал  8-е место есть дисквалифицирован, последующие рыболовы будут держать свои места и иметь 9 очков, 10 очков, и так далее).
e) если нация получает предупреждение, это будет отмечено в ее деле и останется в архиве в течение 3 лет. В случае нового нарушения в течение этого 3-летнего периода, это будет рассматриваться, так как рецидив и жюри примут свое решение, принимая этот рецидив и список санкций во внимание.
f) если спортсмен получает предупреждение, это предупреждение будет отмечено в его досье и останется в архиве в течение 3 лет. В случае нового нарушения,  в течении 3 лет, это будет рассматриваться как рецидив, и жюри будет принимать свое решение о санкциях.
g) F.I.P.S.e.d. директивный комитет будет иметь полномочия, как в течение соревнования, так и после его завершения, чтобы принять санкции к рыбакам, капитанам или запасным, если они совершают нарушения или некорректно себя ведут, а также, если эти нарушения не указаны в официальных правилах.
-32- Члены Исполнительного Комитета F.I.P.S.e.d. могут получить доступ к месту проведения соревнования, и делать примечания любого нарушения правил.
КЛАССИФИКАЦИИ
-33- 1 - КЛАССИФИКАЦИЯ КОМАНД
До 15 наций: классификация для каждого сектора будет вычислена как обычно; старт от 16 наций: секторы должны делиться на два нижних сектора; в случае, если число наций - непарное число (пример: 17 наций; в 1-ом этапе, спортсмен размещенный в № 9 будет рассматриваться в обоих вычислениях 2 нижних секторов; размещение, полученное в самом нижнем секторе (с 1 до 9), будет рассматриваться для индивидуальной классификации; наоборот размещение, полученное в другом нижнем секторе (с 9 до 17), будет рассматриваться в классификации участников этого нижнего сектора; в случае, если разряды участника в 3  нижнем секторе с 9 до 17, другие участники будут классифицированный 1-й, 2-й, 4-й, 5-й, 6-й, 7-й, 8-й 9-й и т.д.
А- ПЕРВЫЙ ЭТАП
a) Сумма балов каждого члена команды, полученных спортсменами в своих зонах.
В случае одинакового веса в зоне, спортсмены получат  суму баллов, равняющихся среднему значению, которое они должны иметь (пример № 1: два конкурента, спорное   5-е место, суммируют (5+6):2 = 5.5 баллов каждый; пример №2: три конкурента, спорное  8-е место, суммируют (8+9+10):3 = 9 баллов каждый).
b) Команда с самым низким числом баллов будет классифицирована первой, и так далее.
c) Рыболовы, которые  не поймали ни одой рыбы получат сумму баллов равняющихся  среднему значению не приписанных мест в их зонах (пример №1: двадцать четыре рыболова, двенадцать и них  классифицируются в первых 12 местах с баллами от 1 до 12, следующие рыболовы получат (13+24):2 = 18.5 баллов каждый; пример №2: двадцать девять рыболовов, пять из них  поймали рыбу и получают от  1 до 5,  а  двадцать четыре рыболова, которые не поймали  ни одной  рыбы получают (6+29):2 = 17.5 баллов; пример №3: двадцать девять рыболовов, двадцать шесть из них  поймали рыбу, тогда как три участника, не поймали ни одной рыбы получат (27+29) :2 = 28 баллов). Если есть только 1 рыболов, который не поймал ни одной  рыбы, он получит сумму баллов, равняющихся последней позиции (пример: двадцать девять конкурентов, двадцать восемь из них  поймали рыбу, тогда как один не поймал ни одной, поэтому получит 29 баллов).
B - ВТОРОЙ И ТРЕТИЙ ЭТАП
Классификация выполняется таким же образом, как в течение первого этапа.
C - ОБЩАЯ КЛАССИФИКАЦИЯ
a) сумма баллов полученных  за три этапа, команда с самым низким числом баллов будет классифицирована первой, и так далее.
b) если сума баллов одинакова,  будет приниматься во внимание общий вес уловов команды, пойманный за три этапа.
c) Если вес одинаковый, будет приниматься во внимание наибольший индивидуальный вес.
2 –ИНДИВИДУАЛЬНАЯ КЛАСИФИКАЦИЯ
a) Сумма баллов, полученная в течение трех этапов; рыболов, получивший самое низкое число баллов, за три этапа, будет объявлен Чемпионом Мира в индивидуальном зачете.
b) Если сумма балов одинакова  между двух  или больше участников, то рыболов с самым высоким общим  весом за три этапа будет объявлен победителем.
c) Если вес тоже одинаковый , рыболов с наибольшим весом за один из трех этапов будет объявлен победителем.
d) В случае, если все еще происходит сходство в весах и баллах, будет учитываться суммы чисел жеребьевки за три этапа. Самое высокое общее количество будет преобладать.
e) Рыболовы, участвующие только в одном или в двух этапах, будут классифицированы в конце индивидуальной классификации и в порядке размещения (во-первых должны быть классифицированы спортсмены, участвующие в двух этапах,  затем, должны быть классифицированы спортсмены, участвующие только в одном этапе).
3 - КЛАССИФИКАЦИЯ КОМАНД
Мировой  рейтинг стран, учитывая последние 5 лет (в рейтинге F.I.F.A.), будет реализована во всех чемпионатах; этот список будет обновляться каждый год и публиковаться на сайте F.I.P.S.e.d.
-34- Классификацию будет осуществлять комиссия в присутствии президента F.I.P.S.e.d. или его заместителя и также вместе с членами жюри.
ДЛИННА УДИЛИЩ
-35- Длина удилищ ограничена:
- максимум 4,50 (15 футов) метров.
-36- Обязанность  организаторов получить страховой полис "ГРАЖДАНСКО-ПРАВОВОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТИ", на организацию всех этапов; свидетельство, выпущенное страховой компанией, в котором он подтвердил, что все этапы покрывает контракт "ГРАЖДАНСКО-ПРАВОВОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТИ": он должен быть передан  президенту F.I.P.S.e.d. за два месяца до соревнования.
ТРЕНИРОВКИ
-37- Официальная тренировка в месте соревнований.
b) Официальное место встречи должно быть организовано согласно таких  условий:
-1) 15 дней полного прекращения ловли. В течение их 15 дней, тренировка в месте встречи запрещена для всех стран участниц, а также  в 500 м вверх и вниз по течению(в том числе противоположный берег  каналов и рек). Организация должна отметить границы тренировочной области. Помимо закрытой  зоны, место встречи должно быть доступным для регулярных визитов и лова рыбы.
Если место встречи закрыто для ловли, оно должно быть доступным как минимум для 2-х выходных дней (даты должны быть указаны в программе);
- 2) 2 дня обучения в среду и в четверг утром перед чемпионатом.
- 3) Тренировка в четверг утром будет обязательна для всех команд (полные командные
составы).
- 4) 3 дня соревнований (в пятницу, в субботу и в воскресенье).
c) Чтобы предоставить возможность всем тренироваться  на официальном месте встречи в течение 2 тренировочных  дней , организаторы проведут жеребьевку с 7 до 8 утра в первый день тренировки(необходимо включать часы и место для этого действия тянущих жребиев в программе). Жеребьевка должна контролироваться (система жеребьевки, установленная F.I.P.S.e.d.).
На тренировках, организаторы должны указать периоды ловли через специальные акустические сигналы, а именно:
• Для первого дня, среды: ловля рыбы от 9:00 до 18:00 пополудни
Команды должны принимать во внимание эти часы (запрещено производить прикармливание до официального сигнала).
• В течение второго дня, в четверг утром, ловля рыбы начнется в 9.00 до 14:00 в обязательном порядке.  После 14:00 тренировка должна быть прекращена. Место встречи должно быть абсолютно свободным от людей к 15:00.
ЭЛЕКТРОСИЛОВЫЕ ЛИНИИ И ЗАВОДЫ
-38- Строго запрещено размещать спортсменов в пределах минимального расстояния 25 метров с обеих сторон от  любых электрических сооружений (электрические линии, преобразователи, решетки, и т.п.).
ДЕИСТВИЯ В СЛУЧАЕ ГРОЗЫ
-39- 1 - КОГДА РАЗРАЖАЕТСЯ ГРОЗА  В ТЕЧЕНИЕ ПОДГОТОВКИ
Запрещается входить в сектор  или готовить снасти; сигнал указывает на прекращение подготовки.
Если погодные условия  позволяют,  в пределах графика,  ловля начнется (во всяком случае, она должна длиться не менее 2 часов).
2 -ГРОЗА РАЗРАЖАЕТСЯ В ТЕЧЕНИЕ ЭТАПА
Этап немедленно прерван (1-й сигнал испустят организаторы), все конкуренты должны укрыться. Если погодные условия  улучшатся, этап будет продолжаться и 2-й сигнал  будет означать, что  спортсмены, могут возвращаться к своим секторам; 3-й сигнал, 5 минутами позже, разрешит участникам, возобновить ловлю.
Продолжительность этапа, может быть уменьшена, если график  не позволяет завершить 5 плановых часов ловли (на основании решения, принятого жюри).
РЕКЛАМИРОВАНИЕ НА ОБРАТНЫХ НОМЕРАХ
-40- Рекламы не обязательны.
Размер рекламных символов на обратных номерах не должен превышать высоту 6 см;  реклама будет разрешена только на низшей части номера, как на передней, так и на обратной стороне.

ОБРАЗЕЦ НОМЕРА С ОБРАТНОЙ СТОРОНЫ  http://s45.radikal.ru/i109/1007/b5/c9a8bffef6b8.jpg

F.I.P.S.e.d. И C.I.P.S. ДЕНЕЖНЫЕ СБОРЫ
-41- вложение 120 € должен быть сделано каждой участвующей нацией, этот денежный сбор останется в распоряжении F.I.P.S.e.d., тогда как сумма 400 € выплачено организовывающей нации, останется в распоряжении C.I.P.S. (чтобы быть выплаченным C.I.P.S. казначей).
ЦЕРЕМОНИЯ ОТКРЫТИЯ И НАГРАЖДЕНИЯ
-42- церемония открытия и представление команд должна состояться накануне первого этапа.
Основные 3 командных состава и 3 спортсмена в индивидуальном зачете официально получат золотые, серебряные и бронзовые медали. В соответствии с Международными стандартами, вручение  призов будут сопровождать Государственные Гимны и подъем Национального флага победившей страны. Медали будут представлены  F.I.P.S.e.d. и будут переданы его официальным представителем.
Все другие формы благодарности будут распространяться одинаково среди  всех участвующих команд. Все страны-участницы должны привезти с собой  флаг и гимн своей страны.
В ходе церемонии объявления официальных результатов, побеждающая команда, представляется на подиуме для вручения медалей до 9 особ, под  игру Государственного Гимна.
ПЕРЕВОДЫ
-43- В случае дискуссий о толковании настоящих правил, только текст на французском языке будет рассматриваться, как первоначальный (оригинальный) текст и в качестве справочного текста.
ОБЯЗАТЕЛЬСТВА
-44- организовывающая нация Мировых или Зональных Чемпионатов (Европа), имеет обязательство:
а - гравируют трофеи F.I.P.S.e.d.
b - высылают официальные программы и информацию о чемпионате в 2 государственных языках (Английский и Французский язык) .

Президент  F.I.P.S.e.d. ________________
Генеральный секретарь  F.I.P.S.e.d._______________

-------------------------------
Ibis
 IP: [ Записан ]
Trolik
Группа: Проверенные
Статус: Уклейка
****
Репутация: 0
Офлайн Офлайн
Сообщений: 4
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 0
-Вас поблагодарили: 0

Откуда: Kiev
Возраст: 52
Правила будуть затверджені на конференції ФРСУ 05.03.2011.
-------------------------------
* Sport_Fider_Rules_2011.doc (77.5 Кб - загружено 9 раз.)
 IP: [ Записан ]
Тоха

Группа: Проверенные
Статус: Судак
****
Репутация: 9
Офлайн Офлайн
Сообщений: 516
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 6
-Вас поблагодарили: 56

Антон
Откуда: Украина, Киев
Возраст: 36
прошу модератора удалить мои первые 4 поста в этой теме, т.к. это уже не актуально
-------------------------------
Ibis
 IP: [ Записан ]
LVS

Почетный член ФРСХО
Группа: ФРСХО
Статус: Сом
*****
Репутация: 59
Офлайн Офлайн
Сообщений: 5776
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 996
-Вас поблагодарили: 691

Сергей
Откуда: Украина, Харьков
Возраст: 52
Тоха, это только проект. Удалю после утверждения. Пусть пока сравнивают, кому интересно.
-------------------------------
С ув. Сергей
 IP: [ Записан ]
Тоха

Группа: Проверенные
Статус: Судак
****
Репутация: 9
Офлайн Офлайн
Сообщений: 516
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 6
-Вас поблагодарили: 56

Антон
Откуда: Украина, Киев
Возраст: 36
прочитал проект правил от корки до корки.
Хорошо, что прикармливать и промерять дно можно только фидерным удилищем. это правильно.
немного несогласен с 12-ю литрами прикормки, думаю , что на некоторых соревнованиях можно потерять в динамике ловли. однако в этом есть и свои плюсы.
наконец то у нас будут нормальные правила!!! Grin
-------------------------------
Ibis
 IP: [ Записан ]
Алекс

Группа: Проверенные
Статус: Окунь
****
Репутация: 4
Офлайн Офлайн
Сообщений: 61
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 1
-Вас поблагодарили: 4

MAP JetFish
Откуда: Киев/Русановка
Возраст: 40
Меня все устраивает в новых правилах... , но 12 литров, пусть даже на 5 часов меня тупо вымараживает.
Я могу за тур и шесть литров прикормки использовать и при этом прочитать "Войну и мир" Льва Николаевича Толстого. Только кому на это будет интересно смотреть...


-------------------------------
Estetica dello sport feeder
 IP: [ Записан ]
Soar

Группа: Проверенные
Статус: Окунь
****
Репутация: 2
Офлайн Офлайн
Сообщений: 116
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 1
-Вас поблагодарили: 2

Александр
Откуда: Украина, Харьков
Возраст: 38
Да ты рубака Саня Smiley Да, на Весеннюю плотву 17 литров мало было Wink
 IP: [ Записан ]
Алекс

Группа: Проверенные
Статус: Окунь
****
Репутация: 4
Офлайн Офлайн
Сообщений: 61
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 1
-Вас поблагодарили: 4

MAP JetFish
Откуда: Киев/Русановка
Возраст: 40
Да, на Весеннюю плотву 17 литров мало было Wink
А Артемовской дамбе?  У меня такое чувство , что и 2*17 мало будет. Grin
-------------------------------
Estetica dello sport feeder
 IP: [ Записан ]
Тоха

Группа: Проверенные
Статус: Судак
****
Репутация: 9
Офлайн Офлайн
Сообщений: 516
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 6
-Вас поблагодарили: 56

Антон
Откуда: Украина, Киев
Возраст: 36
там будет скоростная ловля мелкой рыбы.
12 литров будет точно мало...
-------------------------------
Ibis
 IP: [ Записан ]
LVS

Почетный член ФРСХО
Группа: ФРСХО
Статус: Сом
*****
Репутация: 59
Офлайн Офлайн
Сообщений: 5776
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 996
-Вас поблагодарили: 691

Сергей
Откуда: Украина, Харьков
Возраст: 52
Если в стакан налито половина (жидкости)  Grin. Он наполовину пустой, или наполовину полный???
На данный момент спор ниочем. Главное ведь не сколько, главное, что все в одинаковом положении. Во всех ведь по 12-ть! Из этого и исходите.
-------------------------------
С ув. Сергей
 IP: [ Записан ]
Алекс

Группа: Проверенные
Статус: Окунь
****
Репутация: 4
Офлайн Офлайн
Сообщений: 61
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 1
-Вас поблагодарили: 4

MAP JetFish
Откуда: Киев/Русановка
Возраст: 40
Главное ведь не сколько, главное, что все в одинаковом положении. Во всех ведь по 12-ть! Из этого и исходите.
Нет , нет, мы не то имеем ввиду . Я постом выше написал ключевую фразу
Только кому на это будет интересно смотреть...Когда изначально, фидерная интеллигенция, просила сократить утомительный 6-ти часовой тур ,никто не расчитывал на уменьшение обьема разрешенной прикормочной смеси. Наоборот, краились мысли о повышенном драйве с обильным докормом,интригой,поиграться с обьемом кормушек и т.д. Вообщем дополнительные вариации тактик и стратегий. Повысить сочность и зрелищность данной дисциплины. Для кого? Для зрителя , для спонсора ,мецената , для безшабашной пацанвы на скамейке, да ,и для них тоже!
А теперь?   Сонные мухи...Я не зануда Grin . ,Но мои спортивные амбиции протестуют Wink Grin
-------------------------------
Estetica dello sport feeder
 IP: [ Записан ]
Тоха

Группа: Проверенные
Статус: Судак
****
Репутация: 9
Офлайн Офлайн
Сообщений: 516
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 6
-Вас поблагодарили: 56

Антон
Откуда: Украина, Киев
Возраст: 36
согласен с Алексом.
мы здорово потеряем в динамике и соответственно  зрелищности ловли. А на распределение мест в турнирной таблице 12 литров не повлияют.
-------------------------------
Ibis
 IP: [ Записан ]
LVS

Почетный член ФРСХО
Группа: ФРСХО
Статус: Сом
*****
Репутация: 59
Офлайн Офлайн
Сообщений: 5776
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 996
-Вас поблагодарили: 691

Сергей
Откуда: Украина, Харьков
Возраст: 52
Ребята, есть международные правила. Они что гласят? Давайте с этого исходить.
-------------------------------
С ув. Сергей
 IP: [ Записан ]
Алекс

Группа: Проверенные
Статус: Окунь
****
Репутация: 4
Офлайн Офлайн
Сообщений: 61
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 1
-Вас поблагодарили: 4

MAP JetFish
Откуда: Киев/Русановка
Возраст: 40
Я бы этому мистеру Матеоли таких бы "лещей" наматеолил  Grin

Кстати , есть инфа что Colmic i Tubertini уже запустили в производство 12 литровые ведра.

Связь улавливаете , для кого правила пишут ?
-------------------------------
Estetica dello sport feeder
 IP: [ Записан ]
Vovan77

Группа: Moderator
Статус: Судак
***
Репутация: 5
Офлайн Офлайн
Сообщений: 482
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 132
-Вас поблагодарили: 92

Откуда: Харьков
Возраст: 42
ФЕДЕРАЦІЯ РИБОЛОВНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ


ПРАВИЛА
проведення змагань зі спортивної ловлі риби фідером

Ці Правила визначають умови, порядок організації і проведення змагань та встановлюють правила змагань для спортивної ловлі риби фідером. Правила розповсюджуються на організації і громадян, які проводять змагання з риболовного спорту або беруть у них участь.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Змагання зі спортивної ловлі риби фідером (далі Змагання) пpоводяться з метою визначення кращих спортсменів та команд, підвищення майстеpності спортсменів, підготовки їх для подальшої участі у змаганнях pізного рівня в даному виді ловлі, пропаганди і популяризації риболовного спорту.

1.2. Спортивна ловля риби фідером – це ловля риби виключно за допомогою фідерного вудилища обладнаного котушкою, на снасть з годівницею або грузилом з одним поводком та одним одинарним гачком. Фідерне вудилище - це вудилище оснащене пропускними кільцями, верхня частина якого конструктивно оснащена спеціальними гнучкими змінними вершинками (квівертипами), що мають різну жорсткість та є для спортсмена реєстратором покльовки риби. Загальна довжина фідерного вудилища (з квівертипом) повинна складати не більше 4,57м (15ft). Квівертип повинен обов`язково мати пропускні кільця та добре видиме забарвлення на одному чи декількох відрізках між ними. Допускається використання фідерних вудилищ з вклеєним в верхню секцію квівертипом, що складає з ним одну пряму лінію. В цьому випадку на верхній секції вудилища повинна бути позначка, що вказує на жорсткість вклеєного в неї квівертипа.

1.3. В залежності від заліку результатів, змагання поділяються на особисті, особисто-командні та командні «тандем». Порядок проведення змагання зазначається в Положенні про змагання.

1.4. В залежності від територіального охоплення та складу учасників, змагання (чемпіонати, кубки, першості, зустрічі) поділяються за такими рівнями:
- міжнародні;
- всеукраїнські (Чемпіонат та Кубок України);
- обласні (Чемпіонати та Кубки областей);
- міські, районні;
- клубні.
Всі вони, в свою чергу, поділяються на офіційні та неофіційні.

1.5. Офіційні змагання зі спортивної ловлі риби фідером проводяться відповідно до календарних планів, затверджених в установленому порядку Держкомспортом України або його структурними підрозділами з питань фізичної культури і спорту Автономної Республіки Крим, обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій. Змагання незатверджені в календарному плані на поточний рік не є офіційними.

1.6. Всеукраїнські змагання проводяться Держкомспортом України та Федерацією риболовного спорту України тільки в категорії «чоловіки». В складі команд можуть бути юнаки (дівчата) та жінки. Участь дітей, підлітків та жінок в офіційних змаганнях інших рівнів визначається Положенням про змагання.

1.7. Всеукраїнські змагання проводяться щорічно і є рейтинговими змаганнями як для команд (командний залік) так і для спортсменів (особистий залік).

1.8. Змагання проводяться в один або декілька етапів, кожен з яких складається з одного або декількох турів. Кожен з етапів є окремим закінченим змаганням і регламентується окремим положенням в якому обов`язково вказується загальна кількість етапів та яким етапом за номером є даний. Окремо взятий тур будь-якого змагання не може бути етапом змагання. При проведенні змагання в декілька етапів, всі етапи проводяться в однакову кількість турів.

2.ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ

2.1. Організація, що проводить змагання, зобов’язана, з врахуванням цих Правил та інших нормативних документів, розробити і затвердити Положення про змагання і направити його учасникам не піздніше встановлених даними Правилам строків (п. 2.3). Положення не повинно супеpечити цим Пpавилам і чинним пpавилам аматорського і спортивного pиболовства у внутрішніх водоймах Укpаїни.

2.2. Положення повинне містити такі розділи:
- мета та завдання;
- керівництво змаганнями, організатори та їх контактні телефони, факс, e-mail;
- термін та місце проведення змагань;
- наявність обов`язкового тренування;
- характеристики водойми;
- можливі доповнення щодо наступних пунктів Правил: 1.3; 1.6; 2.6; 5.1; 5.2; 6.5; 7.2.1; 7.3.1; 7.3.7; 7.3.9; 7.3.11; 7.3.12; 7.8; 7.10; 8.7; 8.17; 8.20; 8.23; 8.28; 8.42; 8.50;
- фінансові умови участі в змаганнях;
- інші організаційні питання (карта проїзду, інформація щодо розташування навколо інфраструктури та інше).

2.3. Положення повинно бути надіслане учасникам змагань в терміни:
- всеукраїнські та міжнародні змагання — не пізніше ніж за 2 місяці до початку;
- обласні, міські, районні та клубні змагання — не пізніше, ніж за 1 місяці до початку;

2.4. Зміни та доповнення до Положення про змагання вносяться і затверджуються організаторами змагань не пізніше ніж за 10 діб, пpо що сповіщають учасникам змагань.

2.5. Учасники подають заявки організаторам змагань в теpмін, визначений у Положенні. Заявка повинна вміщувати таку інформацію пpо учасників:
- пpізвище та ім’я (повністю);
- pік наpодження;
- споpтивний pозpяд (при наявності);
- статус в команді (тренер, капітан, спортсмен, координатор, запасний);
- віза лікаpя пpо допуск до змагань.

2.6. Заявка підписується керівником організації (федерації, клубу) та відсилається організаторам поштовим листом, факсом або, як копія, на e-mail адресу, вказану в Положенні про змагання. Заявка на офіційні змагання повинна бути обов`язково завірена мокрою печаткою організації, яку представляє команда (спортсмен).

2.7. Організатори змагань, розглянувши заявку, підтверджують/відхиляють участь заявленої команди (спортсмена) у змаганнях, про що повинні сповістити представників команди (спортсмена) не пізніше 15 днів до початку змагання.

2.8. Не пізніше ніж за 1 годину до жеребкування представник команди повинен подати кінцеву заявку (в оригіналі) зі складом команди.

2.9. Організація, що проводить змагання:
- вирішує всі питання матеріально-технічного забезпечення і комплектування суддівської колегії (ваги та тара для зважування риби та інш.);
- призначає технічну комісію, Головну суддівську колегію, забезпечує охорону змагань і медичне обслуговування;
- здійснює розмітку зон та секторів;
- забезпечує максимально рівні умови усім спортсменам;
- забезпечує спортсменів стартовими номерами;
- після закінчення змагань видає кожній команді або висилає поштою таблицю технічних результатів змагань.

3. ТЕХНІЧНА КОМІСІЯ

3.1 Технічна комісія призначається організацією, яка проводить змагання. В склад комісії повинні входити кваліфіковані судді та спеціалісти відповідної дисципліни (тренери команд, спортсмени та інш.). Функції технічної комісії можуть бути доручені Суддівській колегії змагань.

3.2 До початку змагань Технічна комісія повинна:
- обстежити водойму – можливе місце проведення змагань на відповідність його Правилам змагань та запланованій кількості учасників;
- визначити основні параметри водойми на ділянці змагань (ширина, глибина, наявність течії, х-ка дна, наявність рослинності та можливі особливості), види та можливі розміри риби, прийняти необхідні міри, щодо усунення природних та неприродних перешкод на місці змагань.

3.3. Свої висновки Технічна комісія оформляє у вигляді звіту для організатора змагань.

4. СУДДІВСЬКА КОЛЕГІЯ

4.1. Суддівська колегія призначається та затверджується, не пізніше, ніж за 10 днів до початку змагань, організацією, яка проводить змагання. До складу суддівської колегії входять головна суддівська колегія і судді в зонах. У залежності від масштабу змагань склад суддівської колегії може бути змінений.

4.2. До складу Суддівської колегії входять головний суддя, заступник головного судді та головний секретар.

4.3. Суддівська колегія несе відповідальність за підготовку та проведення змагань у відповідності до діючих Правил і Положення про змагання та визначення результатів змагань.

4.4. Представники суддівської колегії повинні візуально розрізнятися серед інших учасників змагання. Мати добре зрозумілі позначки (написи), щодо їх статусу на змаганнях, на верхній одежі, головних уборах, бейджах і т.п.

4.5. Обов’язки членів суддівської колегії:

4.5.1. Усі судді повинні чітко знати та розуміти Правила та Положення про змагання.

4.5.2. Головний суддя керує проведенням змагань, несе відповідальність за додержання учасниками діючих Правил і Положення про змагання, розподіляє обов’язки серед судів, призначає (за необхідністю) технічну комісію, якщо це не передбачено рішенням організації, яка проводить змагання.

4.5.3. Головний суддя повинен проводити засідання суддівської колегії до початку змагань, за підсумками кожного дня і для затвердження загальних результатів, а також в інших випадках, які потребують колегіального рішення. Засідання суддівської колегії за підсумками і загальними результатами дня проводяться спільно з капітанами команд.

4.5.4. Головний суддя зобов’язаний:
- перед змаганням провести нараду та інструктаж суддів;
- припинити або відкласти проведення змагань, якщо виникли умови, які загрожують безпеці учасників;
- розглянути допущені учасниками порушення Правил змагань і протести, що надходять, і разом із головною суддівською колегією прийняти рішення;
- після закінчення змагань, в термін до 10 днів, здати звіт і протоколи до організації, що проводить змагання.

4.5.5. Головний суддя має право:
- перенести початок змагань при необхідності;
- відмінити або тимчасово припинити змагання через несприятливі погодні умови;
- проводити переміщення суддів у ході змагань;
- усунути від суддівства суддю, який зробив грубу помилку або не справився з виконанням своїх обов’язків;
- відмінити рішення судді, якщо воно помилкове;
- виконувати функції любого з членів суддівської колегії за необхідністю.

4.5.6. Заступник головного судді виконує вказівки головного судді, а в його відсутність замінює його і діє відповідного до повноважень головного судді.

4.5.7. Головний секретар приймає заявки на участь у змаганнях, проводить жеребкування і несе відповідальність за оформлення всієї суддівської документації. Після закінчення змагань підводить підсумки з суддями.

4.5.8. Суддя в зоні контролює дотримання Правил і Положення про змагання, перевіряє учасників змагання відповідно до протоколу зони, перевіряє кількість, вид, склад прикормок та насадок відповідно до Правил та Положення про змагання, відповідає за хід змагань у зоні, не допускає присутність сторонніх осіб у зоні змагань та секторах спортсменів. Має право дозволяти спортсменам виходити з секторів за їх бажанням та передавати їм дозволені речі. Після закінчення туру суддя в зоні повідомляє головному судді про всі порушення Правил змагань, допущених спортсменами і зроблених їм попередженнях.

4.5.9. Суддя в зоні бере участь у зважуванні улову спортсменів своєї зони та пред’являє протокол з результатами зважування спортсменам на підпис.

4.5.10. Представники Суддівської колегії повинні бути присутніми на обов`язкових тренуваннях.

4.6. Інформація про участь судді у офіційних змаганнях заноситься у особисту книжку судді.

5. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

5.1. До участі у змаганнях допускаються спортсмени, які внесені до заявки, мають дозвіл лікаря та відповідають вимогам, які визначені в Положенні про змагання.

5.2. До участі у всеукраїнських змаганнях допускаються команди областей, м. Києва, Автономної Республіки Крим, та м. Севастополя тільки повного складу та відповідно до діючих квот. Повний склад команди на всеукраїнських змаганнях - 2 спортсмени. За необхідністю, команда має право до участі у змаганнях додатково заявити: тренера команди (не більше одного), запасного спортсмена (не більше одного), координаторів (не більше двох). Склади команд, кількість та наявність додатково заявлених членів команд на інших змаганнях інших рівнів зазначається в Положенні про змагання.

5.3. Кожен спортсмен та член команди зобов’язаний знати і додержуватися Правил та Положення про змагання; під час змагання стримано та з повагою відноситися до учасників змагань, не шуміти і не заважати іншим учасникам, не перешкоджати процесу зважування, своєчасно з’явитися на старт і фініш, не допускати віпадків появи в нетверезому стані на усіх заходах , передбачених регламентом змагань.

5.4. Спортсмени та члени команди не можуть втручатися в роботу Суддівської колегії. Всі необхідні довідки тренер (капітан) команди одержує від головного судді, а інші члени команди – від тренера (капітана) своєї команди відповідно.

5.5. Команди (спортсмени на особистих змаганнях) повинні обов`язково бути присутніми на загальному шикуванні, на відкритті та закритті змагання (нагородженні) або завчасно повідомити організаторам про свою відсутність на цих заходах з зазначенням причини.

5.6. Запасний спортсмен, зазначений у заявці, може замінити основного спортсмена, координатора або тренера команди за заявою тренера команди. Знятий зі змагання спортсмен або інший член команди запасним спортсменом не заміняється.

5.7. Спортсмен на змаганні зобов’язаний мати стартовий номер, документи, що його засвідчують, а також документи, які підтверджують його спортивну кваліфікацію (за вимогою Суддівської колегії).

5.8. Тренер та координатори команди на змаганні зобов’язані мати документи, що їх засвідчують, а також додаткові відмітки (написи на формі, бейджі та т.п.), що засвідчували б їх членство в тій чи іншій команді та вказували їх статус на змаганнях.

5.9. Тренер, будучи керівником команди, відповідає за організацію, поводження і дисципліну членів команди.

5.10. Тренер зобов’язаний бути присутнім на засіданнях Суддівської колегії, де розглядаються питання, пов’язанні із його командою, має право брати участь у жеребкуванні і бути присутнім при зважуванні уловів.

5.11. Тренер подає письмову заяву про зміни в команді не пізніше ніж за 1 годину до початку жеребкування кожного туру, а також протести (за всіх членів команди) з приводу проведення змагань і суддівства.

5.12. Тренер має право давати своєму спортсмену словесні поради і вказівки та знаходитися в межах сектора спортсмена виключно своєї команди («тандему) з дозволу судді в зоні.

5.13. Координатори мають право збирати необхідну для своєї команди інформацію з зон ловлі, доповідати її тренеру команди та спортсменам не заходячі в межі секторів, при цьому не заважаючи іншим учасникам змагань. Можуть бути присутніми при зважуванні.

5.14. За поpушення цих Пpавил і Положення пpо змагання до спортсмена можуть бути застосовані відповідні санкції (п. 11).

5.15. Координатори і тренери команд, що порушують вимоги Правил змагань та Положення про змагання, рішенням Суддівської колегії попереджуються або відсторонюються від участі в змаганні.

5.16. При відсутності тренера його обов`язки виконує капітан команди.

6. РОЗМІТКА ЗОН ТА СЕКТОРІВ

6.1. Категорично забороняється розміщувати учасників змагань на відстані менше 50 метрів від ліній електропередач та трансформаторних підстанцій.

6.2. Ділянка водойми, виділена для проведення змагань, повинна бути, за можливістю, прямою та мати однакові умови в відношенні глибини, рель`єфа дна, рослинності, підходів до місця лову та інш. Ширина водойми не повинна бути менше 35 метрів. Глибина повинна бути, по можливості, однаковою на протязі всієї ділянки.

6.3. Зони та сектори, незалежно від кількості турів що проводяться, розмічаються за єдиним принципом. Всі тури багатотурового змагання повинні бути проведені на одній і тій самій ділянці водойми. Схема розбивки цієї ділянки на зони та сектори повинна бути ідентичною в усіх турах. Розмітка зон та секторів повинна бути закінчена до початку жеребкування.

6.4. Розрив між секторами всередині зони не допускається, за винятком випадків, коли місце має значну природну перешкоду , що заважає спортсмену вільно розташовуватися в секторі.

6.5. При проведенні всеукраїнських змаганнях, ділянка, обрана для їх проведення, ділиться на дві зони. Зони, в свою чергу, діляться на сектори, залежно від кількості спортсменів за принципом - кількість секторів в зоні дорівнює кількості команд, що приймають участь у змаганні. При проведенні змагань особистого заліку або командного типу «тандем» ділянка для проведення змагань ділиться тільки на кількість секторів, рівну кількості спортсменів («тандемів»). На змаганнях інших рівнів кількість зон та секторів визначається за рішенням організаторів та вказується в Положенні про змагання.

6.6. Кількість секторів в зонах не повинна різнитися більш ніж на один сектор.

6.7. Зони та сектори розмежовуються від берега вглиб суші шнуром або прапорцями не менш, ніж на 5 метрів.

6.8. Зони позначаються латинськими літерами А,В,С і т.д., а сектори – цифрами 1,2,3, і т.д. нанесеними на прапорцях, табличках або безпосередньо на покритті сектора (бетонні плити та т.п.). Позначки та їх носії можуть бути довільної форми та розмірів але однотипні, добре видимі та зрозумілі спортсменам, суддям та глядачам.

6.9. Розбивка зон та секторів повинна здійснюватися або перевірятися за участю членів Технічної комісії.

6.10. При проведенні змагань, довжина сектора вздовж берега встановлюється не менше 10 метрів, а для командних змагань «тандем» - не менше 15 метрів.

6.11. За необхідністю допускаються розриви між зонами. Максимальний розрив між зонами визначається з урахуванням фактора часу, тобто щоб спортсмен зміг дістатися пішки від місця жеребкування до свого сектора від моменту закінчення жеребкування до сигналу «вхід в сектор» за час, відведений на це Положенням про змагання.

6.12. Дозволяється розташовувати зони для проведення змагань на протилежних берегах водойми. При ширині водойми більше 200 метрів дозволяється розташовувати зони на протилежних берегах одна проти іншої.

6.13. Розмічення зон та секторів в цих зонах на березі водойми проводиться з ліва на право.

7. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

7.1. Змагання зі спортивної ловлі фідером складаються з тренувань та турів. Всеукраїнські змагання складаються з:
- тренування - перший день змагань;
- 1-й тур – другий день змагань;
- 2-й тур – третій день змагань.

7.2. Тренування.

7.2.1. Тренування на всеукраїнських змаганнях є обов`язковим (обов`язкова присутність всіх зареєстрованих спортсменів та команд). Кількість необхідного часу для безпосередньо ловлі риби (не менше 3-ох годин) та година початку проведення тренування визначається Положенням про змагання. Необхідність проведення та потрібний час для тренування на змаганнях інших рівнів зазначається в Положенні про змагання.

7.2.2. Тренування проводиться в зонах та секторах розмічених для проведення турів цих змагань.

7.2.3. Тренування складається з жеребкування, підготовки та ловлі. Кількість часу необхідного для підготовки (час між кінцем жеребкування та сигналом «старт») на тренуванні визначається членами Суддівської колегії присутніми на тренуванні безпосередньо після закінчення жеребкування.

7.2.4. Результати тренування в основний протокол змагань не вносяться.

7.3. Тури.

7.3.1. Кількість днів проведення всеукраїнських змагань -3. Кількість турів на всеукраїнських змаганнях – 2. Кількість турів на інших змаганнях інших рівнів зазначається в Положенні про змагання.

7.3.2. Кожен тур змагань зі спортивної ловлі фідером складається з таких частин, що виконується в наступній послідовності:
а) жеребкування;
б) підготовка;
в) ловля;
г) зважування;
д) підведення результатів;
е) нагородження;

7.3.3. Зони та сектори розподіляються серед спортсменів шляхом жеребкування. Порядок черги , за яким відбувається жеребкування, встановлюється рішенням Суддівської колегії безпосередньо перед його початком. При проведенні командно-особистих змагань, в кожній зоні повинно бути по одному спортсмену з кожної команди.

7.3.4. На протязі кожного з турів особисто-командного змагання жодна з команд не має права двічі отримати крайній сектор зони. Під час жеребкування секторів спортсмени команд, що отримали крайні сектори в одній із зон, тягнуть жереб сектора наступних зон в першу чергу за тієї умови, щоб не допустити попадання спортсменів однієї команди в крайні сектори в декількох зонах одночасно.

7.3.5. Жоден спортсмен не має права більше одного разу за етап змагання опинитися в крайньому секторі зони. Спортсмени, що виступав в крайньому секторі в одному з попередніх турів етапу, тягнуть жереб в поточному турі та всіх наступних, в першу чергу за тієї умови, щоб не допустити повторного попадання за етап змагання в крайній сектор зони.

7.3.6. Жеребкування спортсменів по зонах на змаганнях особисто-командного заліку проводиться виключно перед початком першого туру змагань. Жеребкування спортсменів по секторах проводиться перед початком кожного туру змагань окремо по кожній зоні. При проведенні змагань в особистому заліку чи командному «тандем» жеребкування проводиться по загальній кількості секторів. В жеребкуванні можуть приймати участь спортсмени команди та тренер. Година початку проведення жеребкування зазначається у Положенні про змагання (регламент) і є годиною початку туру.

7.3.7. Кількість часу до сигналу «вхід в сектор» зазначається у Положенні про змагання з урахуванням п. 6.11.

7.3.8. Сигнал «вхід в сектор» є сигналом початку підготовки.
7.3.9. Час, відведений на підготовку, на всеукраїнських змаганнях складає 120 хвилин. Суддівська колегія має право скоротити час підготовки до 60 хвилин (беручі до уваги погодні умови та інші фактори) або згодою більшості спортсменів (шляхом голосування тренерів команд після закінчення жеребкування). Час підготовки на інших змаганнях зазначається у Положенні про змагання.

7.3.10. Сигнал «старт» є сигналом для початку безпосередньо вилову риби спортсменами.

7.3.11. Окремий час на попередній закорм на всеукраїнських змаганнях не виділяється. Дозволеним початком закорму вважається сигнал «старт». Час на попередній закорм перед початком ловлі може бути виділений на інших змаганнях, про що зазначається у Положенні про змагання.

7.3.12. Кількість часу для ловлі риби на всеукраїнських змаганнях – 5 годин. Ловля риби починається сигналом «старт» та завершується сигналом «фініш». На інших змаганнях, час для ловлі риби може бути зменшений або збільшений, про що зазначається у Положенні про змагання.

7.3.13. Сигнал «фініш» є сигналом, що припиняє ловлю риби спортсменами.

7.3.14. Після сигналу «фініш» улов спортсменів («тандемів») зважується. Спортсмен, після зважування його улову, повинен обов`язково розписатися у протоколі зважування зони, що знаходиться у судді зони, за свій результат. Після зважування улов знову повертається у саж спортсмена. Всі зауваження та заперечення на рахунок процесу зважування та його результатів приймаються від тренерів та спортсменів тільки до моменту, коли спортсмен розписався за свій результат в протоколі зважування зони.

7.3.15. Про закінчення зважування уловів спортсменів сповіщає сигнал «зважування закінчено», що дозволяє спортсменам відпустити улов. Цей сигнал автоматично розпочинає процес підведення результатів змагань Суддівською колегією та підготовку до процедури нагородження.

7.3.16. Після закінчення підведення результатів лунає сигнал «нагородження».

7.4. Всі сигнал під час проведення змагань подаються головним суддею змагань добре видимим (світловим), чутним (звуковим) способом, дублюються голосом суддями зони в усіх зонах.

7.5. Змагання може бути припинене або відмінене рішенням головного судді у випадку несприятливих погодних умов, або за наявністю інших непередбачених обставин, що можуть загрожувати життю учасників змагання.

7.6. У випадку початку грози змагання негайно припиняються, подачею спеціального сигналу «перервати ловлю». Після сигналу спортсмен повинен вимотати оснастку, вийти з сектора залишивши все риболовне спорядження та улов в межах свого сектору. При цьому спортсмен повинен самостійно забезпечити збереження всього, що залишилось в його секторі. Відповідальність за збереження повністю накладається на спортсмена.

7.7. Якщо умови дозволяють продовжувати змагання після перерви в межах розпорядку дня, змагання можуть бути продовжені.

7.8. При проведенні всеукраїнських змагань, перерва не може продовжуватися більше половини строку, відведеного безпосередньо на ловлю риби (більше 2,5 годин). Час такої перерви не додається до часу вилову риби. На інших змаганнях час продовження можливої перерви визначається організаторами змагань.

7.9. Після закінчення перерви, спочатку подається сигнал, що дозволяє спортсменам зайняти свої місця, після чого, через 5 хвилин, подається сигнал «поновити ловлю» на продовження ловлі.

7.10. Якщо атмосферні умови не поліпшуються, або розпорядок не дозволяє продовжувати змагання, то на всеукраїнських змаганнях тур може вважатися дійсним, якщо його довготривалість склала не менше половини часу, відведеного безпосередньо на ловлю риби (не менше 2,5 годин). На інших змаганнях дійсним/недійсним тур може вважатися при інших умовах, про що зазначають організатори змагання.

-------------------------------
Раньше все решали "красные", теперь – "зеленые"
 IP: [ Записан ] WWW
Vovan77

Группа: Moderator
Статус: Судак
***
Репутация: 5
Офлайн Офлайн
Сообщений: 482
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 132
-Вас поблагодарили: 92

Откуда: Харьков
Возраст: 42
8. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

8.1. В особистих та особисто-командних змаганнях в кожному секторі знаходиться один спортсмен, та лов риби спортсменом відбувається за допомогою тільки однієї снасті (одного вудлища), включаючи вудлище оснащене для дослідження точок ловлі або закорму, оснасткою з одним поводком та одним одинарним гачком. Після сигналу «старт» заборонене одночасне знаходження в воді оснасток двох або більше вудлищ, незалежно від їх типу та оснащення (поводок з гачком, грузик, годівниця).

8.2. В командних змаганнях типу «тандем» в кожному секторі знаходиться два спортсмена та ловля риби відбувається за допомогою двох снастей. Після сигналу «старт» заборонене одночасне знаходження в воді більш ніж двох вудлищ, незалежно від їх типу та оснащення (поводок з гачком, грузик, годівниця).

8.3. Дозволяється використовувати любі різновиди монтажу оснастки за умови, що оснастка, яка застосовується під час лову (всі її елементи в зборі, включаючи годівницю без прикормки) повинна мати негативну плавучість. Забороняється використання на будь-яких частинах оснастки додаткових елементів з позитивною плавучістю (корок, пінопласт та інші подібні матеріали штучного або природного походження).

8.4. Безпосередньо під час ловлі риби, вудлище може знаходитися в руках спортсмена або на підставці будь-якої конструкції та різновиду.

8.5. Спортсмену дозволяється використовувати прикормку та насадку тільки природного походження. Насадка та прикормка можуть бути пофарбовані та змочені нетоксичними ароматичними речовинами.

8.6. Забороняються приманки та прикорми, що містять в не переробленому вигляді живу або мертву рибу, живих та мертвих мурах, мурашині яйця та ікру риб. Забороняється застосування наркотичних та дурманячих рибу речовин. Забороняється насаджувати на гачок та поводок оснастки разом (або замість) з насадкою газонаповнених пластмас різних форм та видів (пінопласти та т.п.), корок та серцевин різного виду рослин.

8.7. На всеукраїнських змаганнях кількість дозволеної прикормки на один тур змагання на одного спортсмена складає: 12л зволоженої суміші + 1,5л тваринної складової (де мотиля не більше 0,5л). Кількість прикормки на командних змаганнях «тандем» відповідно: 24л + 3кг (де мотиля не більше 1кг) на «тандем». Кількість та співвідношення дозволеної прикормки на інших змаганнях може бути змінено, про що зазначається у Положенні про змагання.

8.8. Тваринна складова прикормки складається з живих організмів в живому чи неживому (термічно або хімічно обробленому) стані або та, що містить чітко розрізнені частини живих організмів (наприклад мотиля, опариша, черв`яків та інш.).

8.9. Кількість насадок та сухих ароматизаторів обов`язково входить до кількості дозволеної прикормки. Рідкі ароматизатори та діпи для насадок використовуються на протязі туру змагання в необмеженій кількості.

8.10. Перевірка прикормки та насадки Суддівською колегією повинна бути розпочата не раніше ніж за пів години після сигналу «вхід в зону» та завершена не пізніше ніж за пів години до сигналу «старт». Прикормка та насадка повинні бути пред`явлені спортсменом для перевірки у мірній тарі. Мірна тара повинна мати чітко вказаний об`єм вмісту, нанесений промисловим шляхом. Ємність мірної тари повинна бути максимально наближена до дозволеного об`єму насадок та прикормки, що обмежується цими Правилами чи Положенням про змагання.

8.11. До перевірки прикормки Суддівською колегією, змішування тваринної складової прикормки з іншими видами дозволеної прикормки категорично забороняється. Після перевірки всі компоненти прикормки дозволяється змішувати в любий спосіб, як вручну, так і за допомогою механічних засобів (дриль, шуруповерт). Використання механічних засобів для змішування прикормки після сигналу «старт» заборонено.

8.12. Об’єм прикормки, в якій під час перевірки виявлено компоненти тваринної складової, враховується в загальному як тваринна складова прикормки.

8.13. В секторі, після перевірки, дозволяється зберігати тільки ту кількість прикормки та тваринної складової прикормки, яка дозволена цими Правилами або Положенням про змагання.

8.14. Додаткові замішування прикормки до та підчас ловлі дозволяються, виходячи з кількості прикормки дозволеної на цих змаганнях. Використання сита після перевірки забороняється.

8.15. Додаткове зволоження прикормки дозволене тільки за допомогою пульверизатора з застосуванням води, об`єм якої не входив до складу об`єму прикормки що контролюється під час перевірки. Всі інші способи додаткового зволоження після перевірки заборонені.

8.16. Закорм точок лову дозволений тільки за допомогою годівниці. Інші способи заборонені. Кількість точок лову в межах сектора не обмежена.

8.17. При проведенні всеукраїнських змагань насадка повинна знаходитися безпосередньо на гачку. Не дозволяється використовувати «волосяну» оснастку, силіконові кембрики або кільця для кріплення насадки (пеллета, пучків мотиля та подібні насадки). Не дозволяється використовувати «пружинки» на тілі гачка для утримання насадки, грузики (мормишки) та інше. На інших змаганнях використання дозволених оснасток та допоміжних предметів оснасток зазначається у Положенні про змагання.

8.18. Кількість додаткових вудлищ та оснасток на змаганнях не нормується.

8.19. Покльовка риби визначається спортсменом тільки по змінній вершинці фідерного вудлища. Допоміжні сигналізатори кльову заборонені.

8.20. Закидання оснастки (заведення оснастки) в місце ловлі виконується тільки вудлищем, виключно за допомогою м`язової сили спортсмена. Дальність забросу не обмежується. Як виключення, обмеженою може бути тільки ближня дистанція забросу (наприклад: не ближче 10м від берега, на якому знаходиться сектор спортсмена), про що обов`язково зазначається у Положенні про змагання.

8.21. Заборонено виконувати боковий заброс та інші види забросів, окрім забросу із-за голови (з-за спини). Заброси снастей (незалежно від їх типу), дослідження точок лову та закорм за межами свого сектора категорично заборонені.

8.22. Під час змагань спортсменам дозволяється користуватися платформами, ящики, стільці та т.п. Біля основної платформи (ящика, стільця) може бути встановлено допоміжне обладнання для виконання додаткових функцій.

8.23. На всеукраїнських змаганнях на момент сигналу «старт», дві опорні ніжки платформи (ящика, стільця) повинні розташовуватися зовні води, на березі. Під час туру перестановка платформи (ящика, стільця) дозволяється тільки в сторону берега. На командних змаганнях «тандем» платформи (ящики, стільці) спортсменів однієї команди в секторі повинні бути встановлені на відстані не менше 1 метра одна від одної. При проведенні інших змагань розташування платформи (ящика, стільця) в секторі та відстань між ними (але не менше 1 метра) зазначається у Положенні про змагання.

8.24. Після прибуття спортсмена до свого сектора, він повинен скласти своє спорядження в своєму секторі, після чого залишити його. Це ж стосується осіб, що допомагають спортсмену. Будь-яка підготовка спорядження в межах сектора спортсмена до сигналу «вхід в сектор» забороняється, окрім готування прикормки (поза межами сектора).

8.25. Спортсмену дозволено довільно розміщувати вудлище під час ловлі, але частини вудлища при цьому, не повинні виходити за межі сектора спортсмена.

8.26. В ході змагань спортсмен може розташовуватись в секторі для ловлі, як вважає за потрібне, але речі, що розташовуються в секторі або їх частини, не повинні виходити за межі сектора.

8.27. В своєму секторі спортсмен повинен пересуватися по можливості безшумно та своїми діями не заважати іншим учасникам змагань.

8.28. На всеукраїнських змаганнях проміри глибин та інші дослідження точок ловлі дозволено виконувати тільки за допомогою грузика або порожньої годівниці після сигналу «вхід в сектор» та до сигналу «фініш». Всі інші способи проміру глибини та дослідження точок ловлі заборонені. При проведенні інших змагань додаткові способи дослідження точок ловлі зазначаються в Положенні про змагання.

8.29. За вимогою судді, під час ловлі риби (в період між сигналами «старт» та «фініш»), спортсмен зобов`язаний пред`явити свою оснастку, прикорму, насадки та будь-яке інше спорядження, що на той момент знаходиться в секторі, для перевірки, навіть якщо для цього потрібно буде припинити ловлю на час перевірки.

8.30. Дозволяється вихід спортсмена за межі сектора для вирівнювання довжин жилок з дозволу члена Суддівської колегії тільки до сигналу «старт».

8.31. Спортсмену дозволяється заходити в воду на глибину не вищу його колін. Заходити на більшу глибину спортсмен може тільки з дозволу члена Суддівської колегії.

8.32. Після сигналу «вхід в сектор» і до сигналу «зважування закінчено» спортсмен має право вийти за межі свого сектора за причиною крайньої необхідності і тільки з дозволу члена Суддівської колегії. При цьому всі оснастки спортсмена на період його відсутності повинні знаходитися не в воді.

8.33. Без дозволу члена Суддівської колегії після сигналу «вхід в сектор» й до сигналу «зважування закінчено» спортсмени не мають права приймати від спортсменів та інших осіб будь-яку практичну допомогу у підготуванні місця змагань, снастей, насадки і прикормки, виведенні риби та надавати допомогу іншим спортсменам.

8.34. Підсакою в процесі виважування, на змаганнях особистого та особисто-командного заліку, може користуватися лише сам спортсмен.

8.35. В командних змаганнях «тандем» підготовку спорядження, прикормки, процес виважування (допомога підсакою) спортсмени однієї команди можуть виконувати разом.

8.36. Після сигналу «вхід в сектор» й до сигналу «зважування закінчено», додаткові оснастки (тільки до сигналу «старт»), насадки, прикормки та тваринна складова (тільки до перевірки прикормки), питна вода, їжа, ліки та т.п. можуть бути передані спортсмену в його сектор тільки через члена Суддівської колегії.

8.37. Під час змагань спортсмени зобов’язані зберігати рибу таким чином, щоб вона залишалася живою (по можливості) на момент зважування. Саж з рибою повинен бути максимально занурений у воду. Сітка сажа повинна бути виготовлена з нитки природного або штучного походження.

8.38. Мінімальна дозволена довжина сажа - 3м. Використання сажа з металевою сіткою заборонено.

8.39. На командних змаганнях «тандем» риба може зберігається в сажі кожного спортсмена команди окремо, або в спільному сажі.

8.40. Виносити рибу за межі сектора до сигналу «зважування закінчено» заборонено.

8.41. За вимогою власників водойми або організаторів змагань спіймана спортсменами риба, зазначеного в Положенні про змагання виду або розміру, може бути зважена одразу після її вилову та відпущена. В такому випадку, після зважування риби членами Суддівської колегії, спортсмен повинен розписатися в протоколі зважування зони за вагу кожного виловленого екземпляра.

8.42. На всеукраїнських змаганнях до заліку приймається вся виловлена риба (окрім тієї, що занесена до Червоної книги України). При проведенні інших змагань, дозволяється не приймати до заліку один або декілька видів риб про що зазначається у Положенні про змагання.

8.43. До заліку приймається риба, яка випадково виловлена не за рот. Навмисне багріння риби та пристрої автоматичного засікання забороняються.

8.44. Риба, спіймана сумісно з іншою оснасткою (обірваною), теж приймається до заліку. Якщо при цьому спіймано більше ніж одна риба, до заліку приймається тільки одна (на розсуд спортсмена), всі інші повинні бути негайно відпущені.

8.45. Риба, що не йде до заліку негайно відпускається у водойму.

8.46. На всеукраїнських змаганнях, після сигналу «фініш» в залік йде риба, яка знаходиться в сажі або, на момент подачі сигналу, вилучена з води чи знаходиться в підсаку. Додатковий час на виважування риби після сигналу «фініш» не надається. При проведенні інших змагань додатковий час на виважування може бути доданий, про що зазначається у Положенні про змагання.

8.47. Риба, яка була виловлена під час тренування та подальших турів змагання повинна бути негайно відпущена після сигналу судді зони «зважування закінчено» з належною обережністю.

8.48. Риба, яка була виловлена під час змагання й загинула, або риба, яку не дозволено власниками водойми чи організаторами відпускати в водойму, збирається членами Суддівської колегії та віддається в розпорядження власників водойми або головного судді.

8.49. Дозволено використання радіостанцій та мобільних засобів зв`язку, але не заважаючи цим іншим учасникам змагання.

8.50. На змаганнях, що проходять в два чи більше днів, після закінчення кожного з турів (сигнал «зважування закінчено»), крім останнього туру, спортсмени зобов`язані залишити сектор змагань на протязі 120 хвилин, якщо інше не зазначено в Положенні про змагання.

8.51. Всім учасникам змагань категорично забороняється заважати процедурі зважування, відволікати судей та заважати їх роботі.

8.52. Після закінчення тренування та кожного з турів спортсмен обов`язково повинен прибрати після себе сміття в секторі. За вимогою власників водойми або організаторів змагань, викидання в воду прикормки, насадки, тваринної складової прикормки що залишилася у спортсмена («тандему») після туру змагань, може бути забаронене, про що зазначається у Положенні про змагання.

9. ЗВАЖУВАННЯ, ПІДВЕДЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ТА НАГОРОДЖЕННЯ

9.1. До зважування приймається риба, дозволена до вилову Положенням про змагання.

9.2. Результатом зважування є запис судді в зоні в протоколі зважування зони за обов`язковою наявністю підпису спортсмена.

9.3. До приходу в сектор суддівської бригади (судді в зоні), яка проводить зважування, спортсмен повинен тримати свій саж у воді. Рибу із сажа приймає представник суддівської бригади. Улов зважується, але не підраховується.

9.4. Зважування риби проводиться розсипом в тарі сітчатого типу або з перфорованим дном, що не заважає вільному стіканню води. Процес зважування риби, пійманої спортсменом, проводиться в межах його сектора. Риба зважується в чистому вигляді, в єдиноподібній тарі.

9.5. Зважування улову виконується з максимальною точністю в межах технічного допуску вагів, але з похибкою не більше 10 грамів. У випадку, якщо змагання проводяться у двох або більше зонах, зважування проводиться одночасно двома бригадами за допомогою вагів однакової моделі. Ваги, що використовуються для зважування риби, перед початком зважування обов`язково перевіряються головним суддею змагань. Забороняється використовувати ваги без обнуління тари.

9.6. Під час процедури зважування, ваги повинні обов`язково розташовуватися на спеціальному штативі (тринога), забороняється тримати штатив в руці під час зважування. Забороняється використовувати ваги без обнуління тари та будь-яким чином корегувати вагу, вказану вагами.

9.7. Спортсмен повинний бути присутнім при зважуванні, для того, щоб спостерігати зважування і підписати протокол зважування зони, у якому вказується вага його улову. Після підписання протоколу зважування зони ніякі претензії щодо ваги улову від спортсменів або представників команди не приймаються.

9.8. При визначенні результатів на командних змаганнях «тандем» зважування риби проводиться у всієї команди в цілому.

9.9. В особистих змаганнях результати зараховуються кожному спортсмену окремо. В особисто-командних змаганнях – кожному спортсмену окремо та команді в цілому. В командних змаганнях «тандем» тільки команді.

9.10. Улов спортсмена («тандему») може бути повторно зважений тільки у випадку заміни ваг у випадку їх технічної несправності.

9.11. За пред’явлену рибу спортсмену нараховується по 1 балу за кожний грам ваги.

9.12. На змаганнях, що проводяться в декілька турів, для отримання кінцевого залікового результату, спортсмени (команди, «тандеми») повинні взяти участь в усіх турах змагання та не бути знятими зі змагань.

9.13. Визначення командних результатів здійснюється за сумою місць, зайнятих спортсменами однієї команди у своїх зонах.

9.14. Визначення особистих результатів, та командних «тандем», здійснюється за сумою місць, зайнятих спортсменом /«тандемом» на змаганні.

9.15. Переможцем в турі призначається спортсмен («тандем») або команда, що має найбільшу кількість балів. При рівній кількості балів у одній зоні спортсменам, зараховується місце, яке визначається як середнє арифметичне від суми місць, що вони повинні були б поділити.
Приклад 1: два спортсмена, що претендують на 5-е місце, одержують (5+6)/2 = 5,5 очок (місць) кожний;
Приклад 2: три спортсмена, що претендують на 8-е місце, одержують (8+9+10)/3=9 очок (місць) кожний.

9.16. Спортсмени, що залишилися без улову, отримують місце, що рівне максимальному місцю, плюс одне.

9.17. При знятті спортсмена(нів) або команд зі змагань після зважування їх уловів, спортсмени (команди), що займають місця наступні за ним(и), відповідно, зміщуються на турнірне місце(я) знятого(их) спортсмена(нів) чи команд.

9.18. Переможцем змагання в особистому заліку багатотурових змагань є спортсмен, що набрав найменшу суму місць за всі тури. У випадку рівності суми місць у двох чи більше спортсменів переможцем вважається спортсмен, який має найбільшу сумарну кількість балів за всі тури. У випадку рівності сумарної кількості балів за всі тури, переможцем вважається спортсмен, кількість набраних балів якого за останній тур є найбільшою. У випадку рівності й по цьому показнику, призначаються однакові місця.

9.19. Спортсмени, які в зв`язку з заміною, прийняли участь тільки в одному турі, зі змагань особистого заліку виключаються та враховуються вкінці учасників змагань в порядку отриманих ними місць.

9.20. Переможцем в командному багатотуровому змаганні вважається команда, що отримала найменшу суму місць, зайнятих спортсменами команди за всі тури. У випадку рівності суми місць у двох чи більше команд переможницею вважається команда, яка має найбільшу сумарну кількість балів за всі тури. У випадку рівності сумарної кількості балів за всі тури, переможницею вважається команда, кількість набраних балів якої за останній тур є найбільшою. У випадку рівності й по цьому показнику, призначаються однакові місця.

9.21. Для особисто-командних змагань, у випадку, коли хоча б одній зоні є більше ніж 20 секторів, у методику розрахунків вводиться додаткове ділення зони на полузони.

9.22. Нагородження переможців проводиться згідно регламенту зазначеного в Положенні про змагання.

9.23. На всеукраїнських змаганнях під час процедури нагородження обов`язково оголошуються всі місця, зайняті спортсменами (командами) на цих змаганнях, з основного протоколу змагань, всі заявлені протести з відповідно прийнятими Суддівською колегією рішеннями та санкції, що застосовані до спортсменів (команд) з обов`язковим зазначенням прізвищ цих спортсменів (назв команд) та назв федерацій, які вони представляють.

10. ПРОТЕСТИ

10.1. Кожний учасник змагань має право подавати протести стосовно рішення суддів або порушень спортсменами, командами, тренерами, представниками команд та суддями Правил та Положення про змагання. Протест подається письмово через тренера команди до Суддівської колегії.

10.2. Протести, за винятком тих, що стосуються визначення, місць, подаються не пізніше, ніж через 1 годину після закінчення відповідного туру змагань. Протести, що стосуються визначення місць, повинні бути подані не пізніше 30 хвилин після офіційного оголошення результатів відповідного туру або загальних результатів змагання.

10.3. Рішення щодо протестів (за винятком тих, що стосуються розподілу місць), повинні бути прийняті суддівською колегією до затвердження результатів туру або змагань. Під час розгляду кожного протесту ведеться протокол.

10.4. Тренер (капітан) команди, яка подала протест, зобов’язаний бути присутнім на засіданні Суддівської колегії під час розгляду протесту.

10.5. Рішення щодо протестів приймається відкритим голосуванням Суддівської колегії більшістю голосів. Рішення Суддівської колегії щодо протестів є остаточним та затверджується головним суддею.

11. САНКЦІЇ, ЯКІ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ДО СПОРТСМЕНІВ

11.1. За порушення цих Правил та Положення про змагання, протягом одного змагання, до спортсменів застосовуються наступні санкції: зауваження, попередження, зняття зі змагань, дискваліфікація, безстрокова дискваліфікація з позбавленням права участі у змаганнях з риболовного спорту всіх статусів та всіх дисциплін.

11.2. Про всі порушення Правил та Положення про змагання, порушників та об`явлених їм зауваженнях чи попередженнях, судді в зонах повинні в письмовому вигляді (протокол порушень) повідомляти Суддівську колегію, яка має право винесення відповідних санкцій, аж до зняття зі змагань.

11.3. Зауваження чи попередження може бути оголошено спортсмену суддею в зоні або головним суддею. Спортсмен, у відношенні до якого винесена санкція, повинен бути негайно про це проінформований. Під час туру змагання він повинен припинити ловлю та негайно усунути причину, яка викликала відповідну санкцію.

11.4. У випадку, коли спортсмен (команда, «тандем») знятий зі змагання рішенням Суддівської колегії, стартовий внесок та інші витрати понесені спортсменом (командою, «тандемом»), організацією (федерацією, клубом), що проводила ці змагання, не повертаються.

11.5. Санкція «зауваження» виноситься спортсменам за:
- за відсутність у спортсмена стартового номеру (якщо він передбачений Положенням про змагання;
- втручання в роботу судді, за грубість та сперечання з суддею;
- порушення таких пунктів Правил: 8.21; 8.23; 8.24; 8.25; 8.26; 8.27; 8.37; 8.46; 8.49;

11.6. Санкція «попередження» обов`язково фіксується у протоколі порушень з зазначенням пункту Правил, який був порушений й підписується суддею в зоні та спортсменом, до якого була винесена відповідна санкція. Протоколи порушень в зонах після закінчення туру здаються до Суддівської колегії.

11.7. Санкція «попередження» виноситься командам за:
- участь спортсмена, що недопущений до змагань;
- відсутність команди на церемонії відкриття та закриття змагань без дозволу головного судді;
- Попередження оголошені двом спортсменам команди;
- за ловлю риби запасним спортсменом, координаторами або тренером команди під час змагань на всій території водойми, де проходять змагання.

11.7.1. Санкція «попередження» виноситься спортсмену за:
- відсутність спортсмена на церемонії відкриття та закриття змагань без дозволу головного судді (у випадку змагання особистого заліку);
- купання у водоймі в період проведення змагань;
- пред`явлення на перевірку Суддівській колегії насадок, прикормок та тваринних складових не у мірній тарі;
- використання сита для просіювання та механічних засобів для перемішування прикормки після її перевірки Суддівською колегією;
- заброс оснастки ближче ніж дозволено Положенням про змагання;
- відсутність в секторі під час сигналу «старт» або «фініш»;
- випускання в саж риби, пійманої після сигналу «фініш». При цьому суддею в зоні з улову спортсмена вилучається найбільша рибина, яка без зважування відпускається у водойму;
- передчасне відпускання риби у водойму (до команди «зважування закінчено»);
- винос улову за межі сектора до команди «зважування закінчено»;
- порушення таких пунктів Правил: 8.1; 8.2; 8.3; 8.6; 8.13; 8.15; 8.16; 8.17; 8.19; 8.28; 8.31; 8.32; 8.33; 8.34; 8.36; 8.38; 8.40; 8.44; 8.45; 8.46; 8.52;
- повторне винесення санкції «зауваження» на протязі одного змагання.

11.8. На всеукраїнських змаганнях, спортсмен (команда), що отримав попередження, має його за собою два роки з дня оголошення санкції.

11.9. Санкція «зняття зі змагань» позбавляє спортсмена (команду) на право далі продовжувати дані змагання, а також, за рішенням Суддівської колегії, може позбавити на право участі у наступних всеукраїнських змаганнях до кінця календарного року. Розгляд санкції «зняття зі змагань» оформлюється протоколом Суддівської колегії та направляється до Дисциплінарної комісії.

11.10. Санкція «зняття зі змагань» виноситься команді за:
- повторне порушення Правил, що викликало санкцію «попередження», за наявністю вже винесеного попередження;
- за відсутність команди на обов`язковому тренуванні без завчасного попередження (не пізніше ніж за 1 день) членів Суддівської колегії.

11.10.1. Санкція «зняття зі змагань» виноситься спортсмену за:
- повторне порушення Правил, що викликало санкцію «попередження»;
- перебування спортсмена у нетверезому стані чи в стані наркотичного сп`яніння на заходах, передбачених регламентом змагання;
- неспортивну поведінку, що проявляється в грубій, зневажливій формі до учасників змагання;
- неявку до місця жеребкування до кінця жеребкування першого туру змагань (змагання особистого заліку);
- відмову усунути причину, що викликала санкцію «зауваження» або «попередження»;
- умисну зміну границь сектора;
- відмову судді зони у перевірці прикормок, насадок, тваринної складової та іншого спорядження що знаходиться у секторі спортсмена під час змагання;
- навмисне переховування забороненої (зайвої кількості) прикормки або насадки від перевірки;
- використання заборонених Правилами або Положенням про змагання снастей та оснасток;
- навмисне багріння риби або використання пристроїв автоматичного підсікання;
- за рибу, спійману та випущену в саж після сигналу «перервати ловлю»;
- відмову підписуватись під своїм порушенням у протоколі порушень, за рішенням, яке виноситься під час проведення туру Суддівською колегією.

11.11. Санкція «дискваліфікація» виноситься Дисциплінарною комісією (або іншим органом, що виконує її функції) на основі протоколу змагання, що надсилається Суддівською колегією, спортсмену (команді), знятому двічі на протязі календарного року з всеукраїнських змагань за порушення Правил та Положень. «Дискваліфікація» передбачає недопущення спортсмена (команди) до всеукраїнських змагань на певний період (наприклад: на наступний календарний рік). Період визначається рішенням Дисциплінарної комісії.

11.12. Спортсмен, який був помічений у підкупі, підтасуванні результатів змагання, підкладанні риби, пійманої не в заліковий час, передаванні своєї риби іншому учаснику або прийманні риби від іншого учасника негайно позбавляється права продовжувати змагання та, за подальшим рішенням Дисциплінарної комісії, може бути усунений від участі у всеукраїнських змаганнях із наступною дискваліфікацією на поточний та два наступних календарний ріки. Спортсмен, двічі помічений у вищезазначених діях, дискваліфікуються з позбавленням права участі у змаганнях з риболовного спорту всіх статусів та всіх дисциплін довічно. Розгляд санкції «дискваліфікація» оформлюється протоколом Дисциплінарної комісії та зберігається в архіві ФРСУ.

11.13. Винесені спортсмену санкції (окрім «зауваження») заносяться до його кваліфікаційної книжки, в зведений протокол змагання і виписку з нього.

11.14. До тренера (координатора) команди можуть бути застосовані такі санкції, як «усне попередження». Виконується членами Суддівської колегії, за заважання іншим учасникам змагань або членам Суддівської колегії виконувати свої обов`язки. При об`явленому третьому «усному попередженні» тренер (координатор) повинен негайно залишити зону змагань до кінця змагання. При невиконанні тренером (координатором) нижчезазначеної умови (залишення зони), за рішенням, яке виноситься під час проведення туру Суддівською колегією, команда, до якої він належить, знімається зі змагань.

12. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ


12.1. Правила затверджуються Президентом ФРСУ.

12.2. Дані Правила діють на всій території України.

12.3. Президія ФРСУ має право вносити корегування та зміни до даних Правил, шляхом голосування членів Президії.


Затверджую,

Президент Федерації риболовного спорту України Левченко В.В.
-------------------------------
Раньше все решали "красные", теперь – "зеленые"
 IP: [ Записан ] WWW
Vovan77

Группа: Moderator
Статус: Судак
***
Репутация: 5
Офлайн Офлайн
Сообщений: 482
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 132
-Вас поблагодарили: 92

Откуда: Харьков
Возраст: 42
Повний склад команди на всеукраїнських змаганнях - 2 спортсмени.
Это уже устаревшие правила, т.к. состав команды уже 4ки.
Ниже выложу новые
-------------------------------
Раньше все решали "красные", теперь – "зеленые"
 IP: [ Записан ] WWW
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Новые сообщения | Печать
Страниц: [1] 2 Вверх  
« предыдущая тема следующая тема »
Перейти в:  

    
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Theme © Copyright by Electron Inc