Форум ФРСХО
Konkurs Cath & Release 2011
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

*
+  Форум ФРСХО
|-+  Спиннинговая ловля
| |-+  Отчеты спиннингистов
| | |-+  Відкритий Кубок Західного Регіону спінінг берег 2-3.08.2014
Страниц: [1] Вниз
Тема: Відкритий Кубок Західного Регіону спінінг берег 2-3.08.2014  (Прочитано 948 раз) Печать
Super1989
Статус: Пескарь
**
Офлайн Офлайн
СПАСИБО
-Вы поблагодарили: 0
-Вас поблагодарили: 2

Доброго дня всім форумчанам. Коротенький звіт від учасника команди “Favorite Захід” Слівінського Михайла.
От і закінчився кубок якого ми всі так чекали проводила його Тернопільська обласна федерація риболовного спорту поблизу  села Козова. Озеро по своєму цікаве глибини в зонах лову були не великі 2.5-3м. але по розповідях риболовів спортсменів ТОФРС є значно більша глибина. Риба в основному окунь, в прилові щучка та не великий судачок. Нажаль ми не змогли приїхати на тренування не получалося з роботою, але приїхавши в лагер по розповідях ми поняли що з ранку буде роздача та довго не затримуючись біля костра віджеребились та полягали відпочивати. Зранку вставши обговорили стратегію лову і в бій))) Моєю першою зоною була зона С. вона як потім виявилось була самою рибною. Старт першого туру, я стартую 15 серед 17 учасників, ну тут лотерея нічого не зробиш))) занявши вільний сектор я розумію що стою не там но «с чем чёрт не шутит» Reins G-Tail Saturn Micro в намірах зняти активного окуня  в секторі  але результату нема  зміна приманки на  Reins Shake Swamp 3" вірніше кусок від нього, декілька забросів і сідає мені непогана рибка, думаючи що то судачок не спішучи грався з ним але підтягнувши до берега побачив карася грам 450)) потім ще двох йоржів на цю саму приманку і вчасно зрозумів що треба міняти сектор, переходжу в сусідній сектор і вагою 1.5гр, 12 номер гачка кусочок приманки Reins G-Tail Saturn Micro випрошую одного окунця, в цей момент в правій чістині зони ловлять окуня і то не погано. Фініш першої  години в мене 31гр. в людей 600-900, а Волохов Микола взагалі налупив 1.160гр. В другій годині я стартую 2 і це дуже непогано адже я вже знаю куди йти. Старт, приманку  не міняю кусок сатурна і вогонь але трошки пізно я почав ловити рибу в людей вже була нормальна вага яку переловити було практично не реально. По підсумках першого туру я в зоні 8, хлопці Саша та Руслан теж поганенько та враховуючи що це тільки перший тур шанси ще є. Другий тур перенесли на 17:00. Бо сонце так жарило що в голові аж було не добре))) В другому турі я в зоні В, риби мало але окремі сектора працюють доволі таки не погано.. Старт і знов ловлять тільки 3-4 людини які витягнули нормальні старти. В другій годині я стартую 4 ставши в потрібний сектор почалась жара окунь за окунем приманка Keitech Swing Impact активна гра і окунь лупив як скажений, роздача була десь 10хв. Потім обрізало, зміна приманки на Bait Breath Fish Tail Shad ще парочка покльовок, фініш. Третя година ще парочка полосатих на Saturn Micro і в результаті я в зоні третій, Саша 6, Руслан нажаль бублик але риби злив дуже багато. Віддихнувши та обговоривши помилки лягли спати. Третій тур я в зоні А. Ця зона була найменьш рибною. Старт і практично з кожного заброса окуньок  на приманку Saturn Micro але прийшовши на зважування в мене далеко не самий найкращий результат  Федоров з Житомира порвав зону, в другій годині стартую 2 зайнявши сектор на пляжі де вчора вечером була роздача. Старт і цілу годину як у відро ні одного тичка))) Так само і третій тур причиною була сильна спека вона пошкодила і риболовам і рибі))) В підсумку трьох турі я 7. Хочу подякувати всім спортсменам за участь та запеклу боротьбу, суддям за чесне суддівство а організаторам за цікаві змагання. Окрему подяку хочу висловити торговій марці ІБІС за спонсорську допомогу та підтримку нашої команди!!!!
Результати командні:
І командне місце - Команда "Форсаж" (Віжанський Віталій, Волохов Микола, Литвинюк Анатолій)
ІІ командне місце - Команда "Rock Fish Team" , м.Житомир (Федоров Сергій, Пупко Констянтин, Дивак Ігор)
ІІІ командне місце - Команда "pro100team" Львів (Свердел Тарас, Боженкo Назар, Маслош Дмитро)

Результати особисті:
І місце - Федоров Сергій
ІІ місце - Волохов Микола
ІІІ місце - Бобошко Сергій
 IP: [ Записан ]
Новые сообщения | Печать
Страниц: [1] Вверх  
« предыдущая тема следующая тема »
Перейти в: